.

.

Подароци За Жени, Роза Магла Течен Кармин Во Собата 5 Бои Голи Мат Водоотпорен Високо Пигментирани Нелеплива Чаша Усна Сјај Во Собата Подароци За Жени Девојки

Подароци За Жени, Роза Магла Течен Кармин Во Собата 5 Бои Голи Мат Водоотпорен Високо Пигментирани Нелеплива Чаша Усна Сјај

DEN 63.84

Износ
Залиха

Дајте си преуредување со овој Кармин. Дајте им на усните долготрајна претрупан боја. Чувајте ги усните меки и навлажнети. Континуираниот кармин во боја непречено се лизга на вашите усни .Совршен за забава, секојдневен живот, свадбена шминка итн. Содржина на пакетот : 5 парчиња Кармин. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговориме за 24 часа,ќе ви ги понудиме нашите најдобри услуги. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Бидејќи компјутерскиот монитор на секого е различен, бојата на сликата може да биде малку поинаква. Ве молиме погледнете ги всушност примените производи. Поради влијанието на екранот, осветлувањето, околината и други фактори, разликата во бојата помеѓу сликата и вистинскиот објект ќе биде предизвикана.

Карактеристики

Производи во категоријата