.

.

Вгуст Божествено Вино Кармин Кармин Пенкало 19 Бои Усна Кука Линија Лесно Привлекува Усни Кармин Пенкало Траен Водоотпорен Кармин Пенкало Усна Дамка П Совет

Вгуст Божествено Вино Кармин Кармин Пенкало 19 Бои Усна Кука Линија Лесно Привлекува Усни Кармин Пенкало Траен Водоотпорен Кармин

DEN 3.00

Износ
Залиха

Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантна Извонредна Усна Секогаш И Каде И Да Е. Пигментот со Високи перформанси И Високо Пигментираната Боја Ви Даваат Прекрасен Сјај, Ве одржуваат Цел Ден и Навлажнувачки. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединец. Најдобар Избор За Подарок Нашите Облоги За Усни Ќе Бидат Совршен Избор Како Подарок За Роденден, Вљубените И Многу Повеќе. Божествено Вино Кармин Кармин Пенкало 19 Бои Усна Кука Линија Лесно Привлекува Усни Кармин Пенкало Траен Водоотпорен Кармин Пенкало Усна Дамка П Типлипстик Пенкало 19 Бои Усна Кука Линија Лесно Привлекува Усни Кармин Пенкало Траен Водоотпорен Кармин Пенкало Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 9,4 g големина на Пакетот : 14,5*1*1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производот вклучува : 1x Кармин.

Карактеристики

Производи во категоријата