.

.

Лабијален Колега Двоглав Кармин Кармин Со Двојна Намена Кармин Водоотпорен Сет Филмот Не Е Лесен За Лепење Чаша Заклучување Боја НА Усните 2мл Ѓаволи Усни Полни

Лабијален Колега Двоглав Кармин Кармин Со Двојна Намена Кармин Водоотпорен Сет Филмот Не Е Лесен За Лепење Чаша Заклучување

DEN 127.84

Износ
Залиха

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема Да Избледат. Дајте Ви Секси Искуство. Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки. Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Совети За Чувствителен Тип На Кожа : Ве Молиме Нанесете Ја Во Зглобот Или Зад Ушите Пред Да Ја Нанесете На Усните За Да Се Осигурате Дека Не Сте Алергични На Карминот . Ако Е Непријатно, Престанете Да Користите Веднаш И Измијте Со Вода. За Секого,Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент,без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер.Можете Да Го Изберете Овој Производ. Лабијален Колега Двоглав Кармин Кармин Со Двојна Намена Водоотпорен Сет Филмот Не Е Лесен За Лепење Брава За Чаши Боја НА Усните 2мл Ѓаволи Усна Дебеличка Двоглав Кармин Кармин Со Двојна Намена Водоотпорен Сет Филмот Не Е Лесен За Лепење Чаша Заклучување Боја На Усните 2мл Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 60гр големина На Пакетот : 12х3х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата