.

.

Outfmvch Кармин Вино Долготраен Кадифе Кармин Кармин Без Избледување Злато Цевка Дизајн За Сите Шминка Изгледа Марка Шминка

Outfmvch Кармин Вино Долготраен Кадифе Кармин Кармин Без Избледување Злато Цевка Дизајн За Сите Шминка Изгледа Марка Шминка

DEN 65.44

Износ
Залиха

Дизајн На Златна Цевка : Прекрасен Изглед, Уникатен Дизајн На Златна Цевка, Така Што Ќе Бидете Поелегантни Кога Користите. Повеќе Опции За Боја : Обезбедете Различни Опции За Боја, Погодни За Различни Тонови И Прилики На Кожата. кармин постави мат водоотпорен за жени природни 24 часа темни бои мат долготрајни розова корални шминка организатор четки усна-сјаеви евтини масовно усна сјаеви мајки ден подароци навлажнувачки долго носење пигментирани мека денот на вљубените карневал. роденденски подароци за жени голи лагер за усни и комплет кармин сјај гласни течни апликатори стапчиња јасна промена на бојата останете цел ден течност долготрајна атмосфера промена на температурата на алое коло ја навлажнува меката пигментирана пигментирана карневал на денот на вљубените. сјај за усни течен секси навлажнувачки долготраен мат кармин носете нелеплива чаша нелеплива лесна достапна боја подарок за жени 24 часа водоотпорна природна шминка мека гола лагер за усни глазура пигментирана роденденска атмосфера кадифена нане дамка од усни сенка. Кармин Вино Долготраен Кадифен Кармин Кармин Без Избледување Дизајн На Златна Цевка За Сите Изгледи За Шминкаовој кармин е направен од материјали и не содржи никакви штетни материи. По многу тестови, докажано е дека е и безбоен долго време и може да го одржува совршениот изглед долго време. Покрај тоа, карминот има кадифено дејство за природен, мек изглед. Изглед, употреба на уникатен дизајн на златни цевки, елегантен и дарежлив, така што ќе бидете поелегантни во употреба. Во исто време, ние нудиме различни опции за боја за да одговараат на различни тонови и прилики на кожата. Ве молиме чувствувајте се , ние ќе ви обезбедиме производи и услуги со најдобар квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата