.

.

Бар За Усни Вегански Кармин | Чоколаден Шприцер-Длабоко Голи [Сатенска Завршница]

Бар За Усни Вегански Кармин | Чоколаден Шприцер-Длабоко Голи [Сатенска Завршница]

DEN 2.33

Износ
Залиха

Високи ПЕРФОРМАНСИ - навлажнувачка и високо пигментирана боја без печење, со мека текстура што е ласкава за жените, мажите и небинарните убавици од која било возраст или тен. НЕГУВАЈТЕ И ХИДРИРАЈТЕ-Секоја елегантна цевка е исполнета со најдобрите состојки што ги сакаат усните Како Шеа Путер, Кокосово Масло, Масло Од Авокадо и Витамин Е за да му дадете на вашиот путер соодветно ниво на разгалување што го заслужува. КАКО ДА ГИ ИСТАКНЕТЕ-Подгответе ги усните со нежно пилинг. Нанесете кармин почнувајќи од аголот на усната и мозочен удар кон лакот на купидонот. Пополнете ги усните, нежно размачкајте и готово. Производите НА ВЕГАН И БЕЗ ВИНА ЗА УБАВИНА - ТЛБ се вегански, без суровост и без парабени и формулирани со инклузивни идеали - секој е убав овде. ЦРНА ЖЕНА ВО СОПСТВЕНОСТ И ЛЕР-гордо од основањето во 2013 година.

Карактеристики

Производи во категоријата