.

.

Синзелимин 20 Парчиња/Кутија Женски Тетоважа Кармин Памук, Долготраен Сјај За Усни Памук Мат, Кармин Памук, Издржлив Водоотпорен Течен Нелеплив Кармин, Лесен За Нос?

Синзелимин 20 Парчиња/Кутија Женски Тетоважа Кармин Памук, Долготраен Сјај За Усни Памук Мат, Кармин Памук, Издржлив Водоотпорен

DEN 95.84

Износ
Залиха

●Памук За кармин За цигари ● Целосна шминка, долготрајно навлажнување, не е лесно да се отстрани шминката, не е лесно да се извалка чашата, пакување кутија за цигари, тежина на производот : 25гр, количина на производ : 20 полни со забава, кои содржат 20 кармини од памук, можете да направите шминка насекаде. ●4 Популарни бои€4 бои за избор : црвена, розова црвена, розова и гола. секогаш постои оној што ви одговара. Имаме и комбинација од 4 бои, повеќе не мора да се грижиме како да избереме бои. ●Долготрајна и водоотпорна ● Додадете формула за боја за усни, светла и трајна боја. Не држејќи се до чашата, без размачкување, водоотпорен и бакнеж. ●Применлива сцена● свилени, нежни, елегантни, лесни усни, погодни за шминка во сите сезони, особено во канцеларија, состаноци, шопинг, летни забави со пријателите , ова е многу удобен и многу убав комплет за шминка за усни, Лесен за носење. ●Како да се користи ● Поделете го памучното стапче по страната означена со хоризонталната линија на памучното стапче и оставете го памучното стапче да стои исправено за да дозволите течноста да тече на другиот крај (овој процес е околу 2 секунди, внимавајте да не капете на рацете првиот пат кога ќе го користите), Користете памук за рамномерно да ги наполните горните и долните усни. Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛Синзелимин☚! [ Нашата Продавница] : ви обезбедуваме различни доверливи и квалитетни производи и се надевам дека ќе можете да ги купите вашите омилени производи. Ако имате какви било прашања, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ви посакувам среќен шопинг! Карактеристика : ве Молиме запомнете : другите додатоци не се вклучени. 100% сосема нов квалитет нето тежина : 0,15 мл*20 парчиња бруто тежина : 25гр применливи луѓе : девојки број На Боја : розова/црвена/гола/розова Црвена/разнобојна Ефикасност : Отфрлете по употреба /нелеплива чаша Рокот на траење на нијансата на усните : 3 години Како да се користи : Чекор 1 : ставете го памучното стапче вертикално, скршете го крајот со оризонтална ознака на линијата, течноста за тетоважа на усните ќе тече до друг крај. Чекор 2 : Почекајте неколку секунди, кога другиот крај ќе биде полн натопен со течноста за тетоважа на усните, можете да ја користите. Вклучен пакет : 1/5 Х Глазура за Усни (20 парчиња).

Карактеристики

Производи во категоријата