.

Идеален за Денот На Вљубените, забава на плажа, забави со костими, карневал, Божиќ, Велигден, новогодишна

Су Лен Коса Лакови Девојка Лента За Коса Вратоврска Ленти За Глава За Бебиња Вселенски Брод Лента За Гла

Убава Бебешка Лента За Глава Сигурно Ќе Ја Пронајдете Совршената Лента За Глава За Да Одговара На Облек

Стандард За Испорака 712 Дена; Забрзани 35 Дена Произведено во САД Или Увезено кошули за носење со хеланки

● 100% Сосема нов и квалитетен, изработен од легура Чувајте ја бојата и не избледувајте + Големина на глав�

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри, Одличен Подарок За Туширање За Вашето Бебе Големи

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот Можете Да Но�

Овие ленти за глава се совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Подароци За Бебиња, Божиќ, Семејна ф

Материјал : полиестер камелија цвеќиња Лесен за носењесоздава инстант зачудувачки нов стил на коса...

Супер Мека, Цврста, Држејќи Пот, Дишење, Контрола На Мирис, Брзо Сушење, Пријателска За Кожата, Лесна, Без

Шема : Цветна Големина : 18cmx8cm / 7.08"x3.14" Новороденчиња Бои Девојка Лакови И Ленти За Глава Бебе Девојка Лак �

Бебе Девојки Чипка Лента Со Лак Материјал : чипка,најлон Големина на лак : 4,33 инчи Одговара за 624 Месечно �

Материјал : оваа лента за глава за шминка користи сунѓерска постава и фротир за покривање на површината,

Изработени Од Супериорна Памучна Мешавина Мека И Удобна За Носење Шема : Цвет,Големина На Точки : 17смх8см

Ткаенините носат подобро Меката ткаенина не ја закачува косата Ретуширање на обликот на лицето постава

Изработени Од Супериорна Памучна Мешавина Мека И Удобна За Носење Материјал : Полиестер Одличен Подаро�

Шифон Увезени Беше Направен Од Меки Ушилав И Шифон Основата На Лентата За Глава Беше Изработена Од Мемо�

Направено со бакарна база метал Лесен и флексибилен за прилагодување за да одговара на сите стилови на �

Еластично, брзо сушење, без електростатска адсорпција Геометрискиот мрежест чешел лесно влече скршена

Изработен од квалитетен акрилен материјал, безбеден и издржлив за употреба, пријателски за кожата, долг

Супер Мека, Цврста, Држејќи Пот, Дишење, Контрола На Мирис, Брзо Сушење, Пријателска За Кожата, Лесна, Без

Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри, Одличен Подарок За Туширање За Вашата Лента За Гл�

●ТОЛКУ МЕК НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ● материјалот е изработен од растеглив и мек најлон Овие најлонски лен�

?€Невестата Глава QЕлегантен и шик невестински розово злато додаток заachени со превез, идеален за момин�

Овој производ е шармантна лента за глава.Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подоб�

?●Квалитетна Метална Круна● : оваа роденденска круна е рачно изработена од издржлив метал и кристал,ра�

Изработени Од Супериорна Памучна Мешавина Мека И Удобна За Носење Пакетот Вклучува : 1x Облека За Бебиња.

полиестер Материјал : Лентата за Глава е изработена од полиестер и спандекс, дише и апсорбира пот, мека н

Спа Ленти За Глава за одржување на косата надвор од лицето при нанесување шминка козметика или миење ли

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

МОДА И ПРАКТИЧНА : овие додатоци за коса за жени не само што ве одржуваат прекрасен изглед, туку и го одрж

❆Боја : Сребрена ✿Материјал : Бисер; Кристал; Легура ❁Совршен Подарок : Оваа лента за глава е најдобриот

●ИЗДРЖЛИВА ЛЕНТА за ГЛАВА на ЕДНОРОГ● : оваа лента за глава на еднорог за девојчиња големина : 4,92" л*5,5" в.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Комплетот за ленти за глава со леопард уво вклучува лента за глава на гепард Лента за глава за уши за мач

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот Можете Да Но�

Носете како ќе го видите со заврзан лак во средината Лакот со јазли може да се премести од лево кон десно

●Материјал : Кубни Цирконии со Микро Влошки, металот е бакар обложен со вистинска платина, не е лесно да

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот Можете Да Но�

Пакетот Вклучува : 1x Бебешка Лента За Коса Бебиња Девојчиња Ленти За Глава Лакови За Коса За Новороденчи

100% памук Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Совршено да се користи

100% Полиестер Увезени + Нормално време на испорака : 715 Работни Дена • плетете капи од грав за мажи зимски

Избран Материјал : Изработен од мека крпа од микрофибер и полиестерска ткаенина, лентата За глава Фолор�

€Елегантен Дизајн}Овој венец од невестинска самовила е прекрасна наметка украсена со шарени цвеќиња, с

Дизајнот на мекиот раб е удобен и не ја повредува косата Може да се намали или прошири Двојни редови на з

Пакет : 1 парчиња х бебешка коса бенд Испорака : ние се справуваме со нарачките за 12 дена преку ЕПАКЕТ ВО С