.

.

Sdfgh Исклучителна Кристал Бисерна Лента За Коса И Цвеќиња Лента За Глава Подароци Женски Девојки Коса Глава Обрач Бендови Додатоци Облека За Глава

Sdfgh Исклучителна Кристал Бисерна Лента За Коса И Цвеќиња Лента За Глава Подароци Женски Девојки Коса Глава Обрач Бендови Додатоци

DEN 0.33

Износ
Залиха

Овој производ е шармантна лента за глава.Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подобруваат темпераментот на божицата. држете повеќе скршена коса, удобна за допир. Лентите за глава не само што прават да изгледате добро, туку и ја држат фризурата и стабилно ја држат косата. Многу мека и растеглива, лентата за глава е совршена за спорт, јога, трчање, планинарење, забави, танчери, матурска или едноставно секојдневие. Таа е погодна за девојки и жени и е удобна за носење. Овој производ е шармантна лента за глава.Цветаат шармантен шарм, апсорпција на модата и веднаш го подобруваат темпераментот на божицата.држете повеќе скршена коса, удобна за допир.Лентите за глава не само што прават да изгледате добро, туку и ја држат фризурата и стабилно ја држат косата.Многу мека и растеглива, лентата за глава е совршена за спорт, јога, трчање, планинарење, забави, танчери, матурска или само секојдневно life.It погоден е за девојки и жени и е удобен за носење.Опишете : Име На Ставка : Материјал За Лента За Глава : Легура, Кристал, бисер применлива сезона : Сите сезони пол : женски, дама, девојка боја : како што е прикажано за : подарок, забава, дневно, танц, сите сезони пакет : 1* Лента за Глава (со исклучок На какви било ставки на екранот)Известување : 1. Поради различните леќи на фотоапаратот и различните светлосни средини, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.2. Ве молиме дозволете разлика во големината од 1-2 см според рачното мерење.Лента за глава.

Карактеристики

Производи во категоријата