.

.

JUSTTRY Невестата Лента За Глава За Bachelorette - Bachelorette Облека Партија Превез За Невестински Туш Подарок Невестата Да Биде Лента За Коса Додатоци

JUSTTRY Невестата Лента За Глава За Bachelorette - Bachelorette Облека Партија Превез За Невестински Туш Подарок Невестата Да

DEN 2.67

Износ
Залиха

?€Невестата Глава Q-Елегантен и шик невестински розово злато додаток заachени со превез, идеален за момински забави и денот на венчавката. Совршено за "невестата да биде" која сака уникатни додатоци. ?●Деликатни Детали-оваа прекрасна лента за коса од розово злато на невестата е украсена со нежни бисерни детали и класичен бел превез. Тоа ќе ја подигне секоја фризура и ќе го надополни секој фустан. ?`+Најдобар невестински подарок-Изненадете ја вашата пријателка или сестра на нејзината моминска вечер со оваа модерна, но практична идеја за подарок. Задолжителен додаток за секоја идна невеста. ?●Една Големина Одговара На Сите-најдобриот дел? Со својата една големина одговара на целиот дизајн, нашата лента за коса на невестата не само што е убава, туку и удобна за носење во текот на денот, дозволувајќи им на невестите да се фокусираат на уживање во нивните посебни моменти. ?●совршен заachенска】 - безвременски додаток на секоја моминска облека, оваа лента за глава на невестата ќе остави траен впечаток кај невестата и нејзините гости. Не пропуштајте го овој шик подарок за моминска вечер!. Елегантен и шик додаток за невестинска коса со превез, идеален за момински забави и денот на венчавката. Совршено за "невестата да биде" која сака уникатни додатоци. Изненадете ја вашата пријателка или сестра на нејзината моминска забава со оваа модерна лента за глава на невестата розеголд. Задолжителен додаток за секоја идна невеста.

Карактеристики

Производи во категоријата