.

Напишано Од Даниел Г Чичестер Илустрирано Од Скот мекданиел Точка : Даредевил #317 Издавач : Марвел Писате

Напишано Од Powк Пауел, Трејси Марш Илустрирано Од Фил хестер Точка : Годзила : Кралство На Чудовишта #1е (73�

Напишано Од Бани Хидака Илустрирано Од Бани Хидака Предмет : Те Мразам Повеќе Од Било Кој #8 Издавач : Cmx К�

Напишано од даг Брамер Илустрирано Од Џери бек Точка : Сала На Херои Претставува (2 Серија) #3а Издавач : Са

Напишани од страна на Симон Оливер Илустрирано Од Џон меккреа Точка : Конвергенција : Пластичен Човек и �

Напишано од Брус Блер Илустрирано Од Бери Блер, Брус Блер, Гуанг Јап, Пат Мекоун Точка : Елфлорд #2 (2) Издав

Напишано Од Мајк В Бар Илустрирано Од Гордон Персел Точка : Ѕвездени Патеки : Длабок Простор Девет (Малиб

Напишано од Кевин Ванхук, Џим Стрелец, Стив Дитко Илустрирано Од стив дитко Точка : Соларна, Човек На Ато�

Напишано Од Рајан Линдзи Илустрирано Од Емануеле Параскандоло Напишано Од Рајан Линдзи Илустрирано Од

Напишано Од Ден Слот, Ден Јиргенс Илустрирано Од Ден Јиргенс Точка : JLA : Класифицирани #34 Издавач : Dc Покр�

Напишано Од Крис Госет, Доран Фиш, Бредли Паркер, С.Дејвид Ли Илустрирано Од Крис Госет, Чарлс Амселем, До

Напишано Од Џерард Џонс Илустрирано Од Пат Бродерик Ставка : Зелен Фенер (3Та Серија) #4 Издавач : Дц Покри�

Напишано Од Грант Морисон Илустрирано Од Јаник Пакет, Крис Барнам, Скот Кларк Точка : Бетмен, Ад Tpb HC #1 Изд

Напишано Од Марк Рахнер, Роберт Хортон Илустрирано Од Ден Доерти Точка : Скапани #2 Издавач : Месечината П

Напишано од Кен Хезер, Буз хасон Илустрирано Од Кен Хезер, Буз хасон Точка : Жив Труп, На : Ексхумирани #1c И

Напишано Од Џонатан Хикман Илустрирано Од Мајк Деодато Џуниор Точка : Нови Одмаздници (3Та Серија) #11 Изд�

Напишано Од Мет Хокинс, Ден Виклајн Илустрирано Од Линда Сејиќ Точка : Приказни За Честа (Том 2) #1а Издава�

Напишано Од Дуан Свирчински Илустрирано Од Сајмон Гејн Точка : Godzilla (4Та Серија) #7 Издавач : Idw Покритие Ум

Точка : Марвел Прегледи #81 Издавач : Марвел Корица Уметник : Ади Гранов оваа ставка е надвор од печатење, ш

Напишано Одdyи Дигл Илустрирано Од Шон мартинброу Точка : Прометеј 13 : 13 #4А Издавач : Пламен Покрие Уметни�

Напишано Од Хана Роуз Мај Илустрирано Од Џастин Мејсон Точка : Нечесните Галерија (Слика) #3а Издавач : Сл�

Напишано од Троја Браунфилд Илустрирано Од Кебер Баал Точка : Крв Кралица наспроти Дракула #1с Издавач : �

Напишано Од Дени О ' Нил Илустрирано Од Винс Џарано Точка : Азраел #34 Издавач : Дц Покритие Уметник : Роџер

Напишано од Арон Кроуел, Нејтан Ханеман Илустрирано Од Марк Грас Креветчиња Точка : Одмазда На Хорорхау�

Напишано Од Грант Морисон Илустрирано од Тони даниел Точка : Бетмен #701 Издавач : Дц Насловна Уметник : То�

Напишано од Џон Роџерс, Мајк Нелсон, Марк Вејд ,dreрју Козби, Кит Гифен, Јохана Стоукс Илустрирано Од Том Ф�

Напишано Од Стив Нилс Илустрирано Од Алисон Сампсон Точка : Винебаго гробишта #2а Издавач : Слика Насловн

Напишано Од Роберт лазаро Илустрирано Од Стивwин Точка : Граѓанин На Галаксијата (Роберт Хајнлајн ) #3 Изд

Напишано Од Двејн Мекдафи Илустрирано Од Рич Баклер Точка : Хардвер #12 Издавач : Дц / Пресвртница Покрити�

Напишано Од Стен Ли, Мајкл Услан Илустрирано Од Џон Брн, Џон Северин Точка : Само Замислете Стен Ли Со Џон

Напишано Од Даниел Г Чичестер Илустрирано Од Скот мекданиел Точка : Даредевил #329 Издавач : Марвел Корица

Напишано Од Џејсон Асала Илустрирано Од Џејсон Асала Точка : По (Том 2) #6 Издавач : Сириус Корица Уметник :

Напишано Од Џек кирби, Стен Ли Илустрирано Од Џек кирби Точка : Фантастична Четири (Том...

Напишано Од Гарт Енис Илустрирано Од Марк Силвестри Точка : Темнина, # 1 Издавач : Уметник За Покривање На

Точка : Грофот Дакула #7 (Киосци) Издавач : Марвел Белешки : Вести Издание; Опасност Глувчето оваа ставка е

Напишано Од Курт Бусик Илустрирано Од Карлос Пачеко Точка : Одмаздници Засекогаш #2 Издавач : Марвел Кори

Напишано Од Вил Фајфер Илустрирано Од Smи Смит Точка : Тинејџерски Титани : Фјучерси Крај #1а Издавач : Дц Н

Напишано од Ворен Елис Илустрирано Од Иван Родригез Точка : Доктор Непроспиени #7 Издавач : Аватар Покрит

Напишано Од Стив Енглехарт Илустрирано Од Том Дереник, Марк Фармер Точка : JLA : Класифицирани #24 Издавач :

Напишано Од Џорџ Гладир Илустрирано Од Стен Голдберг Точка : Смеа (Том 2) #20 Издавач : Арчи Корица Уметник :

Напишано Од Џејмс Асмус Илустрирано Од Клеј ман Точка : Гамбит (Марвел вол 5) #12 Издавач : Марвел Корица Ум�

Напишано Од Грег Пак Илустрирано Од Грег Ленд Точка : XMen : ФениксEndsong #5 Издавач : Марвел Корица Уметник : Г�

Напишано Од Мајк коста Илустрирано Од Хуан фригери Предмет : Бог Е Мртов #42а Издавач : Аватар Насловна Ум�

Потрошен Материјал, (Бумтаун) Бумтаун Напишано Од Брет Р Пинсон Илустрирано Од Адамтали Точка : Потрошен

Напишано Од Ден Абнет, Anи Ланинг Илустрирано Од Весли Крег Точка : Тексас Моторна Пила Масакр, (Дивата Бу�

Напишано Од Стив Орландо Илустрирано Од Рајли Росмо Точка : Марс Манхантер (4Та Серија) #2 Издавач : Дц Нас�