.

.

Те Мразам Повеќе од Било кој #8 VF/NM ; CMX стрип

Те Мразам Повеќе од Било кој 8 VF/NM ; CMX стрип

DEN 3.33

Износ
Залиха

Напишано Од Бани Хидака. Илустрирано Од Бани Хидака. Предмет : Те Мразам Повеќе Од Било Кој #8 Издавач : Cmx Корица Уметник : Бани Хидака Писател : Бани Хидака Уметник : Бани Хидака Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Карактеристики

Производи во категоријата