.

Стил : / ; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 4 парчиња x Мебел (најнова технологија) Капак Шарка В

Со држачот за монтирање Со инструкција за инсталација Затворете го соборот на капакот / вратата и безбе�

Изработен е од сребрен метален материјал и има долг работен век Големина : околу 51 47 мм / 2.011.85 инчи Се ко

Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет,

Висококвалитетен материјал : Престојот на капакот е направен од сатенска никелцинк легура, третман на п

Полиран Хром Заврши Пакетот Вклучува 2 Индивидуални Шарки Содржи Завртки За Монтирање И Влошки Од Филц..

Дијаметар На Дупката за монтирање : 5мм / 0,2"; Содржина На Пакетот : 1 х Шарка На Вратата Тежина : 77гр; Матери�

Материјал од нерѓосувачки челик што може да ја обезбеди неговата издржливост Издржлив, вистински матер

Salice Soft Close Chinge со прекинувач за контрола на движење 15 / 16 "преклоп лево, вклучуваат QTY 10CUP34 D9 шарки, Qty 10#8 x 3 /

Име На Производот : 90° Двонасочна Клешта За Бања Стоковен Материјал : Нерѓосувачки Челик; Материјалот Е �

Име На Производот : Аголна Шарка;Материјал : Метал Боја : Златен Тон;Преклопена Големина : 3,3 х 3 х 0,3 см / 1,3

Челичната преклопна заграда е галванизирана за да спречи ' рѓа Без оглед на домашниот стил, површината в

Висококвалитетен голем чакал прицврстувач Пролет натоварени ротирачки вклучите бравата...

Пакетот Вклучува : 10 * Шарка Плочи 60 * Завртки Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малк�

Шарката за кутии е погодна за мали проекти за обработка на дрво, помали кутии, помали плакари, фиоки и др�

Издржлив и лесен за инсталирање Прекрасна декоративна шарка Многу погодни за старомодни дрвени кутии, �

Боја : Бронзе4 парчиња 251512 100% Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки Совршено за гроздо

Боја : како што е прикажано Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо...

Вратите на вратите се способни да ротираат 360 ° и е тешко да се заглават или стагнираат, обезбедувајќи це

Метал И Стил : Класичен Тежок Челик Заврши : Црн Прав Отпорен На ' Рѓа Димензии : 4" L x 4 "W На Копчето Врвот41 /

Шарките се изработени од не'рѓосувачки челик, кој има отпорност на корозија, издржлива за долго време...

Земја На производство : Сингапур Шарки и Хардвер на вратата и Кабинетот Производител : СОС...

Сосема нов блок за макара за чамци за задниот дел / замена Одличен додаток за кајак, кајакарство и други �

Внатрешна Употреба На Вратата Достапно Во Црна, Месинг, Хром, Сатенски Никел И Бронза Нанесуваат Масло В

Изработени од висококвалитетни материјали Изграден да трае Совршен за секоја врата Лесен за инсталира�

НЕВИДЛИВИ МЕСИНГ БАРЕЛ ШАРКИ МЕСИНГ СОКРИЕНА ШАРКА МАЛИ БАРЕЛ ШАРКА ЗА НАКИТ КУТИИ МАЛИ КУТИЈА ШАРКИ СК

Сосема ново Погодно за многу мебел, користете за декоративни итн Деликат по изглед за подобрување на уб�

【Пакетот вклучува】 : 90 SETS комплет Големина : Ironелезна кутија HASP комплети : Околу тока : 27,5x9x8mm, дупка : 2,5м�

Дебелина : 1,8 мм; материјал : железо Боја : цинк обложен со Боја Опсег на примена : сите видови мебел, како ш

Боја : Сребрена Е прилагодено : да Број на модел : Вшмукување чаша основна метална плоча стаклена полица..

Издржлив и лесен за инсталирање Прекрасна декоративна шарка Многу погодни за старомодни дрвени кутии, �

Име на производот : Цевка цевка Шарка; Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Секоја Отворена �

Цврст Месинг 11 / 2"х 11 / 2" Шарка На Кабинетот, Со Совети за Топка Дрвени завртки #7 х 3 / 4" Квадратна аголна ша�

/ Шарки / Шарки / Шаркибронзени Шарки Фиока На Вратата На Кабинетот Декоративна Шарка За Складирање Н�

Со сите завртки за одредување [Лесна Инсталација и прекрасно УредноПокријте ја оригиналната оштетена о

Држачот за монтирање стакло лесно се поправа стаклена преграда, убаво за станбени и комерцијални аплик�

Вклучен пакет : 10 х Антички бронзени мини Шарки w Завртки Гроздобер пеперутка шарки се направени од долг�

Боја : Сребрен Тон Содржина на пакетот : 1 x Мебел Капак Шарка Престој, 1 х Шестоаголен Клуч; Тежина : 169g...

Системот за поддршка за подигнување може да остане во која било позиција според вашите барања Оваа став

Стил : / ; Боја : / ; Содржина На Пакетот : 80 (+ / 2%) компјутери х Цевка цевка шарка Тежина : 71гр; Материјал : Мет

Издржлив и лесен за инсталирање Материјал : Легура На Цинк Големина : околу 5116мм.Убава декоративна шарка

Шарка на кабинетот : изработена е од легура на цинк и нема лесно да ' рѓа Шарка за гардероба : прекрасен де

Бакарно ЈадроИздржливо за употреба За лесно отворање на вратите на кујнскиот кабинет За подигнете ги п�

Тој е цврст, не е лесен за кршење и може непречено да се отвора и затвора без никаква пречка или крцкање...

Име на производ(издржлив во употреба ) : Цевка цевка Шарка; Материјал : (најнова технологија) Метал Боја : �

Сосема нов, Ретро дизајн Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвен