.

.

Нов Кабинет За Мебел Лон0167 Опремен Капак на Вратата сигурна Ефикасност Шарките За Поддршка Остануваат Дебелина од 1,2 мм 4 Должина 4 парчиња

Нов Кабинет За Мебел Лон0167 Опремен Капак на Вратата сигурна Ефикасност Шарките За Поддршка Остануваат Дебелина од 1,2 мм 4

DEN 1113.60

Износ
Залиха

Стил : /; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 4 парчиња x Мебел (најнова технологија) Капак Шарка Висококвалитетен Производ Престој. Тежина : 135гр; Беспрекорна Главна Боја : сребрен тон. Материјал : Метал; Внимателно избрани Име На Производот : Мебел Капак ум-Дува Шарка Престој. Вкупна Димензија : севкупно Преклопено : 100 х 36 х 1,2 мм/4 "квинтесенцијален х 1,42" х генијален 0,05 "(Л*В*Т); Растојание На Дупката За Монтирање : 24мм/0,95". Дупка за монтирање совршена Во Изработка Големина : 4мм/0,16 "(Г); Расклопена уредна Должина : 173мм/6,81". Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Поддржувачите со шарки на капакот на лифтот умерена цена се преклопни потпори користена изработка на капаци за подигнување и препорачани предни клупи.Преклопните потпори на капакот на лифтот со шарки за клупи и капаците на лифтот имаат стоп позиција.

Карактеристики

Производи во категоријата