.

.

Одмаздници Засекогаш #2 ВФ/НМ; стрип на Марвел | Курт Бусиек

Одмаздници Засекогаш 2 ВФ/НМ; стрип на Марвел | Курт Бусиек

DEN 111.84

Износ
Залиха

Напишано Од Курт Бусик. Илустрирано Од Карлос Пачеко. Точка : Одмаздници Засекогаш #2 Издавач : Марвел Корица Уметник : Карлос Пачеко, Џон Writел Писател : Курт Бусик Уметник : Карлос Пачеко Настапи : Канг Приказни : Сега Е Време За Сите Добри Мажи.. Белешки : Тим На Капетан Америка, Хоки, Оса, Џин-Мен (Хенри Пим), Капетан Марвел (Генис), Птица-Песна, Жолта Јакна (хенри Пим) Оваа Ставка Е Надвор Од Печатење, Што Го Прави Колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Карактеристики

Производи во категоријата