.

.

КЕСЈОО 2 парчиња Лента За Глава На Денот На Вљубените Лента За Срце Бопер За Глава Љубов Обрачи За Коса Свадбена Коса Обрач За Забави За Денот На Вљубените

КЕСЈОО 2 парчиња Лента За Глава На Денот На Вљубените Лента За Срце Бопер За Глава Љубов Обрачи За Коса Свадбена Коса Обрач

DEN 2.67

Износ
Залиха

Идеален за Денот На Вљубените, забава на плажа, забави со костими, карневал, Божиќ, Велигден, новогодишна забава итн. Обезбедете многу повеќе радост за вашето семејство, пријатели или гости. Добра декорација за вашата коса, ќе добиете неколку прекрасни фотографии. Срцевите ленти за глава се погодни За костими за забави На Вљубените фаворизираат украси. Изработени од лесни и висококвалитетни материјали, удобни за носење. Опис ова се елементите на денот На Вљубените ленти за глава за создавање празнична и романтична атмосфера. Тој е цврст, не се лизга и лесно се прицврстува на косата. Совршени празнични додатоци за коса за жени и девојки, ве прават да се издвојувате од маскенбал и косплеј за забави, поубави и шармантни.Карактеристики-Боја : Црвена, - Материјал : Ткаенина, - Големина : Околу24,00Х11, 00Х0, 20см/9, 43Х4, 32Х0, 08 инчи, - ленти За глава на Срцето се погодни за забава костим на Вљубените фаворизира украси.- Идеален за Денот на Вљубените, забава на плажа, забави со костими, карневал, Божиќ, Велигден, новогодишна забава итн.- Обезбедете многу повеќе радост за вашето семејство, пријатели или гости.- Добра декорација за вашата коса, ќе добиете неколку прекрасни фотографии.- Изработени од лесни и висококвалитетни материјали, удобни за носење.Пакет Вклучувајќи 1x сет Од 2 парчиња Карики За Коса.

Карактеристики

Производи во категоријата