.

.

Блумпош Бебе Големи Лакови Ленти За Глава Најлонски Ленти За Коса Лакови За Коса Еластики Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња Мали Деца Деца, Жолта

Блумпош Бебе Големи Лакови Ленти За Глава Најлонски Ленти За Коса Лакови За Коса Еластики Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња

DEN 2.33

Износ
Залиха

●ТОЛКУ МЕК НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ● - материјалот е изработен од растеглив и мек најлон. Овие најлонски ленти се толку меки и лесни што вашето бебе дури и не сфаќа дека го носи! Тие се доволно меки за предрасуди, новороденчиња, но сепак доволно растегливи за удобно да одговараат на доенчиња, мали деца, постари деца, па дури и некои возрасни. ●БЕЗ ОСТАВАЊЕ ознаки-најлонските ленти за коса се многу удобни и не оставаат траги на вашите мали бебиња. Тие се погодни за новороденчиња и не се премногу големи или тесни! Лентите За Бебиња се доволно Еластични и меки; оттука нема да се лизгаат и да остават црвени траги од кожата на главата на вашето мало новороденче. ●ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на сите q-добрата работа кај нашите слатки ленти за бебиња е што тие доаѓаат во совршена големина за да одговараат на сите возрасти. Тие обезбедуваат неверојатна растегливост, така што вашето бебе може да расте со нив од новороденче до дете. ●Пакет ОД 1 ПАРЧИЊА● - нашиот најлонски комплет за ленти за бебиња доаѓа во еден компјутер, совршена боја за усогласување на секојдневните облеки на вашите бебиња. ●СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК-овие најлонски ленти за глава се совршен подарок за секоја пригода! Родендени, Туш За Бебиња, Подароци За Бебиња, Божиќ, Семејна фотографија, празник! Нашите слатки, трендовски и уникатни лакови се совршен додаток за коса за вашите новородени фотографии.

Карактеристики

Производи во категоријата