.

.

ОГНО Птици Гнездо Тоалетна Торба Организатор За Патување За Мажи И Жени, Лесна Кожна Торба За Шминка Голема Козметичка Торба

ОГНО Птици Гнездо Тоалетна Торба Организатор За Патување За Мажи И Жени, Лесна Кожна Торба За Шминка Голема Козметичка Торба

DEN 1.00

Износ
Залиха

Најдобар Избор За Подароци : За Сопруга, Ќерка, Пријатели Најдобар Божиќен Подарок, Новогодишен Подарок, Роденденски Подарок, Подарок За Годишнина. Елегантен И Практичен Дизајн Често Се Користи Како Фантастичен Подарок Во Родендени, Божиќ, Итн. Можете Лесно Да Ставите Кармин, Клуч, Козметика, Шишиња За Патување И Други Ситници Во Неа, Исто Така Може Да Се Користи Како Торба За Тоалет, Торба За Туширање Или Торба За Бања, Торба За Комплет За Патување, Организатор За Тоалети, Торба За Шминка, Кутија За Накит, Торба За Канцелариски Материјал, Торба За Додатоци. Идеален Подарок За Вашата Сопруга, Вашата Девојка, Вашата Ќерка Или Таа Посебна Личност Во Вашиот Живот. Еден Голем Оддел Лесно Држи Тоалети Со Големина На Патување Или Големи Производи За Нега На Кожа. И Е Опремен Со Златна Метална Двојна Патент Глава, Која Има Уникатен Стил На Дами. Пространа Главна Преграда : Една Главна Преграда Со 3 Мали Џебови Уредно Ја Организира Вашата Шминка. Мора Да Ја Добиете Оваа Патна Тоалетна Торба Која Е И Практична И Шик. Висококвалитетен Материјал : Оваа Козметичка Кеса Е Изработена Од Висококвалитетна Кожа. Димензија : Големина 8,3 х 5,3 Х 3,6 Инчи (Голема), Кога Одите На Патување, Можете Да Ги Спакувате Сите Предмети Одеднаш, Така што Секое Патување ќе има Нежна Шминка. Страничните Џебови Го Држат Вашиот Коректор, Кармини Или Други Ситници. Козметичките Кеси Се Погодни За Чување Козметика, Тоалети, Четки За Шминка И Сите Други Дневни Потреби.Вградениот Сунѓер Во Телото На Торбата Може Да Спречи Силно Влијание На Предметите И Да Обезбеди Интимна Заштита За Предметите. Прекрасен Подарок : Дајте Нешто Што Ви Се Допаѓа На Некој Што Ви Се Допаѓа. Еден Голем Оддел Лесно Држи Тоалети Со Големина На Патување Или Големи Производи За Нега На Кожа. Страничните Џебови Го Држат Вашиот Коректор, Кармини Или Други Ситници.Ние Се Осигураме Дека Секој Клиент Добива Одлично Искуство За Купување. И Е Опремен Со Златна Метална Двојна Патент Глава, Која Има Уникатен Стил На Дами.

Карактеристики

Производи во категоријата