.

.

Дедо Мраз Ирваси Божиќ Куче Јака Бандана Миленичиња Триаголник Шамија Мачка Кутре Јаки Шалови Прилагодлив Ремен Маче Шамиче Миленичиња Додатоци 20416046

Дедо Мраз Ирваси Божиќ Куче Јака Бандана Миленичиња Триаголник Шамија Мачка Кутре Јаки Шалови Прилагодлив Ремен Маче Шамиче

DEN 3.33

Износ
Залиха

?Материјал : полиестер, и позитивно и негативно печатење. Рачно перење или машинско перење, сушење во сенка. ?Големина : Крпа За Лице : 8,27х5 ,12во (права страна); прилагодлив опсег на мрежи : 13-21 инчи; ширина на ткаење : 0,78 инчи. ?Јаките Од Кучешка Бандана се изработени од ткаенина слична На памук, имаат добро потење и дишење, мека е, удобна и пријатна за кожата; има отвор за тока, што е погодно за сопственикот да го носи за домашни миленици, лесен за носење и лесен за полетување; ширината на памучната мрежа е 0,78 инчи, материјалот е мек, а вратот не е затегнат; може да се носи од мали миленичиња до големи миленичиња, а прилагодливиот опсег е 13-21 инчи, што Е Многу Инклузивен; дизајнот На бравата Д е погоден за поврзување. ?Применливи сценарија : може да се носат миленичиња како мачки и кучиња. ?Гаранција : ние нудиме одлична услуга за клиентите. Секое прашање ќе биде одговорено во рок од 24 часа. Ако незадоволни нашите производи ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви даде задоволи одговор. Куче Јака Бандана Миленичиња Триаголник Шамија Мачка Кутре Јаки Шалови Прилагодлив Ремен Миленичиња Шамиче Додатоци За Миленичиња Пакетот Вклучува : 1 компјутер.Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве Молиме дозволете мала разлика во бојата! Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу! Имајте добар ден!.

Карактеристики

Производи во категоријата