.

.

Џиуџија Обетка Мафин Куче Машна Вратоврска Куче Јака Додаток, Отстранлив Лак, Прилагодлив Јака За Мали Средни Големи Кучиња, XS

Џиуџија Обетка Мафин Куче Машна Вратоврска Куче Јака Додаток, Отстранлив Лак, Прилагодлив Јака За Мали Средни Големи Кучиња,

DEN 287.84

Износ
Залиха

Стилски : Одлично За семејна фотографија, родендени, забава со костими, свадбена церемонија, празнична прослава или само прошетка по улицата. Јака : оваа симпатична јака направена од 100% памучна ткаенина ,шиење преку тешка мрежа за издржливост и удобно вклопување .се грижиме за сите детали .сите точки за прицврстување се зашиени пати за да ја направат вашата јака што е можно посигурна.рачно изработена со висококвалитетна метална тока, тоа е брава за брзо ослободување, така што лесно се качуваат и исклучуваат . Нерѓосувачки д-прстен прилог поводник. Метална Тока, Метален Нерѓосувачки Д-прстен, за прицврстување на поводник и ознаки на јаката. Откачен кучешки лак, лесен за работа со која било јака. Отстранлив Лак : 2 еластична јамка на задната страна, може да се закачи на секаков вид јака , лесно да се лизне или исклучи. Стилски : Одлично За семејна фотографија, родендени, забава со костими, свадбена церемонија, празнична прослава или само прошетка по улицата. Јака : оваа симпатична јака направена од 100% памучна ткаенина ,шиење преку тешка мрежа за издржливост и удобно вклопување .се грижиме за сите детали .сите точки за прицврстување се зашиени пати за да ја направат вашата јака што е можно посигурна.рачно изработена со висококвалитетна метална тока, тоа е брава за брзо ослободување, така што лесно се качуваат и исклучуваат . Нерѓосувачки д-прстен прилог поводник. Метална Тока, Метален Нерѓосувачки Д-прстен, за прицврстување на поводник и ознаки на јаката. Откачен кучешки лак, лесен за работа со која било јака. Отстранлив Лак : 2 еластична јамка на задната страна, може да се закачи на секаков вид јака , лесно да се лизне или исклучи. Јаката е мек памук, секоја шема е внимателно избрана. Ќе ти се допадне. Куче јака лак вратоврска и поводник сите се рачно изработени, ова се традиционални двојни лакови. Користење на јаки во семејна фотографија, костимска забава, свадбена церемонија, празнична прослава Лаковите не се перат во машина, но може да се отстранат од јаката и да се исплакнат со вода и благ сапун. Лакот може да се закачи за секоја јака без никакви промени во самата јака. КАКО СЕ НАПРАВЕНИ : Тежок најлон (внатре во ткаенината) Метален Д-Прстен Метален Слајд (ја прилагодува должината на јаката) Метална Тока Отстранлива Кучешка машна Големина : Х-Мал - - - - 8-12" (ширина 4/5 инчи) Мала - - - 11-15" (ширина 4/5 инчи) Средна - - - 12-20"(ширина од 1 инчи) Голема - - - 15-24"(Ширина од 1 инчи) Сите предмети се РАЧНО ИЗРАБОТЕНИТЕ и боите може малку да се разликуваат според поставките на вашиот монитор. Ве молиме, дозволете варијации од фотографиите бидејќи нема два лакови точно слични. Вашето Куче или Мачка многу ќе го сакаат тоа! Нарачај сега! Дајте му го на вашето куче.

Карактеристики

Производи во категоријата