.

.

Клипови За Нокти За Коса од Цвет од кристал За Жени Клип За Дијамантски Клипови За Коса Со Клип За Коса Од Цвет Страничен Слајд Клипови За Коса Штрасови Од Шноли Кос?

Клипови За Нокти За Коса од Цвет од кристал За Жени Клип За Дијамантски Клипови За Коса Со Клип За Коса Од Цвет Страничен Слајд

DEN 87.84

Износ
Залиха

Материјал : штипките за коса од патка од цвет од кристал се изработени од квалитетна пластика, сјајни кристали, светкави скапоцени камења под изработка на високо ниво. Издржлив и отпорен , може да се користи долго време. Работ на чешел за коса е мазен, нема да ја оштети вашата коса череп.Одлична алатка за коса во секојдневниот живот. Исклучителен цвет дизајн со шарени кристал инкрустирани, целосно подобрување на женската убавина, елеганција и шарм. Сигурно ќе ви донесе многу комплименти. Нелизгање : Големите клипови за коса имаат заби на секоја страна од клиповите за канџи, испреплетените заби доаѓаат со силна моќ на фаќање за да може добро да ја фати и држи вашата коса на место. Тие се силна флексибилност, избледени и не се лесни за кршење. Овие цветни шноли за коса канџи/клипови за канџи не се лизгаат, така што можете да бидете сигурни дека вашата коса ќе остане ставена. Користете сцена : деликатниот дизајн ќе ве направи елегантен и убавина, ќе ги привлечете очите на сите и ќе станете сјајна ѕвезда, погодна за забави, танци, свадби, секојдневие, фотографија и така натаму; Или како соодветен подарок за вашите најблиски. Услуга : 100% Без Ризик Шопинг. Ние гарантираме дека ќе обезбедиме 100% поврат или наплата, Доколку има проблем во врска со овој производ, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе понудиме најдобро решение и ќе го постигнеме во прв пат. Лесен За Употреба : Елегантни Клипови за Коса Може да се користат за фиксирање на главата со висока топка или за поправање на фризурата на принцезата. едноставни и удобни за употреба, тие можат брзо да ја средат вашата коса и да ви дадат свечена или секојдневна фризура што ја сакате. СОВЕТИ : Изберете позиција близу до крајот на косата и поправете ја поцврсто.

Карактеристики

Производи во категоријата