.

.

Џасија 6 Спакувајте Клипови За Нокти За Коса Златни Метални Клипови За Коса Големи Клипови За Коса За Густа Коса Клипови За Коса Со Нокти За Пеперутки Додатоци За Ст

Џасија 6 Спакувајте Клипови За Нокти За Коса Златни Метални Клипови За Коса Големи Клипови За Коса За Густа Коса Клипови За

DEN 1.33

Износ
Залиха

6 Дизајнерски Клипови За Нокти За Коса Од Розово Злато : постојат шест различни облици на златна боја метални клипови за нокти за коса достапни за избор. Тие се 2 правоаголни клипови за нокти за коса, 1 клипови за нокти за коса од полумесечина, 2 клипови за нокти за коса од пеперутка (1 мазна површина, 1 стил на спирална линија ), 1 клипови за нокти за коса во форма на лак. Совршена Големина : металните клипови за коса од розово злато имаат дизајн со долга големина, тие се погодни за повеќе стил на коса. Како што е прикажано на сликата : Должина 3,5 инчи -4,5 инчи; Ширина 1 инч-1,5 инчи; Висина 1,8-2,3 инчи. Не Се Лизга : Не грижете се за клипови што се лизгаат надолу макотрпно стилизирана коса со оваа смола за коса од Јасија. Доаѓа во цврста пролет за да ја одржите косата на место.Клиповите за стилизирање на косата можат цврсто да ја држат вашата коса без да ја влечат или оштетат косата. Прилики : големите канџи од банана цврсто ќе ја држат вашата коса на вистинското место кога го миете лицето, шминкате,капете, правите домашни работи, работите, готвите итн. Можете исто така да го купите како прекрасен подарок за вашата мајка, најдобри пријатели, сестра, сопруга и секој што сте го сакале Во Божиќ, Нова година, Роденден, Денови На Мајката, Денот на Вљубените, Денот на Годишнината. Најдобар Материјал : го користевме металниот материјал од премиум легура за да ги направиме овие клипови за канџи за коса, не е лесно да се скрши и може да се користи постојано. Силната и безбедна пружина го олеснува отворањето и затворањето на стегачот, нема да ја повреди вашата коса и да ја одржува фризурата цел ден. Клипови за Нокти за Коса јасија, Клипови За Коса Од Банана, 6 парчиња Златни Нелизгачки Метални Штипки За Коса За Жени, Додатоци За Коса За Жени, Клипови За Коса за Сите Видови Коса, Големи Клипови За Коса Со Канџи За Густа Кадрава Права Долга Коса, Шноли За Коса За Жениквантитет : 6 парчиња прилика : Совршен подарок за некој што го сакате или почитувате, овие чкртаници би биле најдобриот избор. За жени/девојки на роденден, годишнина, денот на Вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките, денот на Мајката или кој било друг посебен/важен ден.

Карактеристики

Производи во категоријата