.

.

6 Парчиња Подвижни Клипови За Коса Од Пеперутка Златни И Сребрени Клипови За Коса Од Пеперутка Елегантна Ресна Игла За Коса Слатки Додатоци За Коса Пеперутка Клипо?

6 Парчиња Подвижни Клипови За Коса Од Пеперутка Златни И Сребрени Клипови За Коса Од Пеперутка Елегантна Ресна Игла За Коса

DEN 2.67

Износ
Залиха

Дизајнирани со живописни форми на пеперутки, нашите клипови за коса од пеперутка се едноставни, но многу шармантни и ќе ве направат привлечни и ќе се издвојат од толпата. Изработени од метален материјал, овие подвижни клипови за коса од пеперутка се издржливи и стабилни, не се лесни за кршење, избледување или ' рѓа, еднократно и погодни за ваша долгорочна употреба, сладок подарок за девојчиња, жени и деца. Носејќи клипови за пеперутки за коса 90-ти, ќе изгледате поелегантно и поубаво, идеални додатоци за коса за сите прилики, погодни за секојдневно носење и други настани, привлечни додатоци за коса за свадби, забави или различни забави, како што се роденденски забави, Нова Година, Божиќ итн. ? Живописна и Деликатна Пеперутка : крилјата на овие треперливи клипови за коса од пеперутка можат да се лулаат затоа што се движите. Кога одите по улица облечена во клип за коса од пеперутка, подвижните крилја на клиповите за коса на пеперутката се како да танцувате во вашата коса наспроти сонцето!. ? Отстранлив Дизајн : Бидејќи симпатичниот клип за коса од пеперутка со реследник е отстранлив, клипот за коса може да се носи на два начина за да се задоволат различните дневни потреби. Отстранете ја ресната и повторно облечете ја, жива и симпатична како пикси. Кога носите подвижни штипки за коса од пеперутка со реси, вие сте елегантни како самовила. ? Квалитетен Материјал : овие клипови за пеперутки за коса 90-тите се извонредно изработени од висококвалитетен легиран материјал со хромирање за издржливост. Тие имаат одлична текстура, сјај и мазна завршница што нема да ја повлече косата или да го изгребе вашиот скалп. ? Убави Додатоци За Коса : овие клипови за пеперутки за коса може да се носат со различни фризури и бои, вклучувајќи долги или кратки, прави или кадрави, црни или кафеави, итн. Тие го прават едноставно ДА СЕ НАПРАВИ САМ прекрасни фризури, подобро да одговараат на вашата облека за различни прилики и да продолжат со елегантен изглед. ? Пакетот Вклучува : ќе добиете вкупно 6 клипови за коса од пеперутка за девојчиња, од кои четири со ресни и две без. Многу од нив лесно ќе ги задоволат вашите разновидни потреби за украсување за различни тимови, за да можете да бидете подготвени да ги промените или споделите со семејството или пријателите!. . Големина : како што е прикажано слики. Пакетот Вклучува : . 4 ПАРЧИЊА Ресни Клипови За Коса Од Пеперутка. 2 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Од Пеперутка. Забелешки : . Ве молиме дозволете малку грешка на големината поради рачно мерење. Бојата може да постои мала разлика поради различни дисплеи. Ве молиме држете се подалеку од малите деца за да избегнете гребење.

Карактеристики

Производи во категоријата