.

.

8 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Цветна Коса-Големи Мат Клипови За Цвеќе За Коса Што Не Се Лизгаат Клипови За Коса За Жени Девојки )

8 ПАРЧИЊА Клипови За Нокти За Цветна Коса-Големи Мат Клипови За Цвеќе За Коса Што Не Се Лизгаат Клипови За Коса За Жени Девојки

DEN 0.33

Износ
Залиха

СУПЕР СИМПАТИЧНА ЦВЕТНА КЛИП ЗА КОСА СОВРШЕНО ЈА ДРЖИ КОСАТА-овие цветни клипови за канџи за коса се изработени од акрилик со издржлива метална пружина, силно држење. Внатре и надвор се дистрибуираат со нанесени заби за подобро фаќање на тенка/густа коса без расфрлање. 8 РАЗЛИЧНИ БОИ НА БЛУМ КЛИПОВИ ЗА КОСА за ОБЛЕКА-доаѓа со 8 обоени цветни клипови за коса за да одговараат на сите ваши распореди со различни обоени тимови. Симпатичен клип за канџи за цвеќе ја разубавува вашата коса и ве прави шарм и елегантен. ЕДНА ГОЛЕМИНА ПОГОДНА ЗА ЖЕНИ И ДЕВОЈКИ РАЗЛИЧНА КОСА-клиповите За коса Со Голем цут се силна коса за држење. Овие слатки цветни клипови за коса се совршени за секаков вид коса, вклучувајќи густа, тенка, кадрава, фина, кратка или долга коса и совршени за сите возрасти. БЛУМ КАНЏИ КЛИПОВИ ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ - цветаат цвет коса клипови чувајте ја косата уредна кога правите чистење на лицето, шминка, готвење, капење, спорт или работа. Како подарок за секојдневно носење, забави, церемонии, родендени, банкети, Денот на Вљубените, Божиќ, Нова Година, Денот на Мајката На Мама, Пријатели, Ќерки, Баба или Себеси. 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА-Доколку имате какви било прашања во врска со овие цветни штипки за коса, ве молиме слободно контактирајте не навреме .

Карактеристики

Производи во категоријата