.

.

WSSBK Бисер Со Реси Клип Клип За Држење За Коса Пресврт Клип Клип За Коса Женско Летно Мачкино Око Камени Цвеќиња

WSSBK Бисер Со Реси Клип Клип За Држење За Коса Пресврт Клип Клип За Коса Женско Летно Мачкино Око Камени Цвеќиња

DEN 3179.52

Износ
Залиха

Минималистички стил темперамент зграби клип. Кристали искра и сјај. Користење на легура технологија. Силен зафат, цврст и цврст, не е лесен за повредување на косата. Може да се совпадне со различни стилови. Минималистички стил темперамент зграби клип. Кристали искра и сјај. Користење на легура технологија. Силен зафат, цврст и цврст, не е лесен за повредување на косата. Може да се совпадне со различни стилови. Минималистички стил темперамент зграби клип.Кристали искра и сјај.Користење на легура технологија.Силен зафат, цврст и цврст, не е лесен за повредување на косата.Може да се совпадне со различни стилови.Материјал : металстил : Јапонија и Корејасостојба : New Category : Зграби Клипсајз : 11.8*5.5 cpacking листа клип * 1 белешки.1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата на сликата. Многу благодарам.2. Поради рачното мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3 см може да се совпадне со различни стилови.

Карактеристики

Производи во категоријата