.

.

Didiseaon Цвет Коса Клип Цвет Канџи Клип Хавајски Коса Клипови 12 парчиња Маргаритка Коса Клипови Голем Симпатична Канџа Клип Силна Држете Нелипка Коса Клипови За Жени ?

Didiseaon Цвет Коса Клип Цвет Канџи Клип Хавајски Коса Клипови 12 парчиња Маргаритка Коса Клипови Голем Симпатична Канџа Клип

DEN 156.64

Износ
Залиха

?€és 2023 Најнов Дизајн За Сите Фризури ● разноврсните 3d клипови за нокти за коса се како цвеќиња кои никогаш не венеат и паѓаат, добро изработени, шарени, со реален ефект. Без разлика дали вашата коса е во опашка, пунџа или обвиткана, цветниот клип за коса ќе биде додаток за секоја облека! Споделете ги овие клипови за канџи за густа коса со вашите пријатели!. ?€+Цврст и Не - ● клипот за канџи за цвеќе е изработен од зајакнати материјали за надградба кои тешко се кршат. Овие додатоци за стилизирање на косата користат испреплетен дизајн на забите со силна пролет на држење, а вашата коса нема лесно да излегува цел ден. Со заоблени рабови, клиповите за коса за девојчиња нема да ја влечат или оштетат косата. ?Qurfect Diffect Овие клипови за нокти за цветна коса се елегантни клипови за канџи за коса.Најдобри празнични подароци за жени и девојки. ?€●Универзални Додатоци За Коса Со Која било Пригода ● Додека уживате во океанскиот ветер на плажата, големите штипки за коса ќе бидат најатмосферските додатоци. Не само одмор на плажа, туку и големите клипови за коса се идеални за секоја пригода како што се свадба, банкет, вечера, ноќи за состаноци и девојки ноќно излегување, што ве прави шармантни и елегантни. Овој клип за канџи за цветна коса е погоден за сите типови коса, вклучувајќи густа коса, нормална коса и тенка коса. ?€és 2023 Најнов Дизајн За Сите Фризури ● разноврсните 3d клипови за нокти за коса се како цвеќиња кои никогаш не венеат и паѓаат, добро изработени, шарени, со реален ефект. Без разлика дали вашата коса е во опашка, пунџа или обвиткана, цветниот клип за коса ќе биде додаток за секоја облека! Споделете ги овие клипови за канџи за густа коса со вашите пријатели!. ?€+Цврст и Не - ● клипот за канџи за цвеќе е изработен од зајакнати материјали за надградба кои тешко се кршат. Овие додатоци за стилизирање на косата користат испреплетен дизајн на забите со силна пролет на држење, а вашата коса нема лесно да излегува цел ден. Со заоблени рабови, клиповите за коса за девојчиња нема да ја влечат или оштетат косата. ?Qurfect Diffect Овие клипови за нокти за цветна коса се елегантни клипови за канџи за коса.Најдобри празнични подароци за жени и девојки. ?€●Универзални Додатоци За Коса Со Која било Пригода ● Додека уживате во океанскиот ветер на плажата, големите штипки за коса ќе бидат најатмосферските додатоци. Не само одмор на плажа, туку и големите клипови за коса се идеални за секоја пригода како што се свадба, банкет, вечера, ноќи за состаноци и девојки ноќно излегување, што ве прави шармантни и елегантни. Овој клип за канџи за цветна коса е погоден за сите типови коса, вклучувајќи густа коса, нормална коса и тенка коса. Опис изработени од специјална издржлива пластика, хавајските клипови за канџи за цвеќе се идеални за густа, кадрава или права коса. Дизајнот е умерено еластичен. Ја држи вашата коса цврсто на место во текот на денот без да ја оптоварувате главата и да спречите нејзино лизгање.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : 4, 00Х4, 00Х2, 70см./1, 57Х1, 57Х1, 06ин.Пакет Вклучувајќи 12 х Клипови За Нокти За Цветна Коса.

Карактеристики

Производи во категоријата