.

.

Планински Хардвер Висока Надморска Височина Камионџија Шапка

Планински Хардвер Висока Надморска Височина Камионџија Шапка

DEN 560.00

Износ
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Предвремено затворање. Рачно Миење Ладно, Не Избелувајте, Исушете Ја Линијата, Не Пеглајте. 100% рециклирани материјали. Камионџија одговара. Рециклирано затворање со брзо враќање. Бурео рециклиран визир. Уникатна извезена лепенка. Можеше да заврши на депонија, но наместо тоа стана Капа За Камионџии на Голема Надморска Височина. Направено од 100% рециклирани материјали-вклучувајќи го и работ, решетката, снепбекот, сето тоа—овој класичен капак на камионџија го претвора ѓубрето во богатство.

Карактеристики

Производи во категоријата