.

.

Тубаја 4 парчиња Дијамантски Мелење Блокови Мелење Камен За Брусење Рака Алатка За Полирање Ронки 60/100/200/400

Тубаја 4 парчиња Дијамантски Мелење Блокови Мелење Камен За Брусење Рака Алатка За Полирање Ронки 60/100/200/400

DEN 417.60

Износ
Залиха

- Добра острина, висока ефикасност и силна моќ на мелење. - Погоден за полирање мермер, бетон, итн. - Пренослив, лесен и удобен за употреба. - Камењата за мелење дијаманти овозможуваат лесно, ефикасно и остро мелење и полирање. - Погоден за активности на отворено. Опис : - Добра острина, висока ефикасност и силна сила на мелење. - Погоден за полирање мермер, бетон, итн. - Пренослив, лесен и удобен за употреба. - Камењата за мелење дијаманти овозможуваат лесно, ефикасно и остро мелење и полирање. - Погоден за активности на отворено. - Широко се користи во мелење на камен, стакло, керамика, тврда легура. Спецификација : - Материјал : Дијамант-Големина : прибл. 93 х 56 х 29 мм. Пакетот вклучува : Пакет од 4 дијамант мелење камен.

Карактеристики

- Material:
Diamond
- Size:
approx. 93 x 56 x 29 mm.
Package includes:
Pack of 4 diamond grinding stone :

Производи во категоријата