.

.

АЛИФИЛНО балетски леотарди за девојки танцуваат фустан со сјајно здолниште на здолниште за отстранлив балерина облека 3-9 години

АЛИФИЛНО балетски леотарди за девојки танцуваат фустан со сјајно здолниште на здолниште за отстранлив балерина облека 3-9 години

DEN 1.67

Износ
Залиха

Увезени. Затворање на вратоврска. Само миење на рацете. Design Дизајн на две носења】 : Облеката за балерина ги вклучува здолништето и леотар. Два парчиња два различни начина за носење, поудобно за девојчињата во балерина. Одделено здолниште, но треба да се врзувате сами. 【Материјал】 : 95% памук 5% спандекс танц Леотард+отстранлив шифон здолниште. Препорачано миење на рацете. Без белило. Висат суво. 【Сјајниот стил】 : Класичен балет леотард со неправилни здолништа на шифонски шифони, ја прави танцувачката облека поуникатна и поубава. 【Повод】 : Овој фустан од леотарски балерина е одличен за балет, навивачки водечки, гимнастика, танцова пракса, сценска изведба, обука. 【Идеален подарок】 : Возраст за 3-9 Y, погодна и удобна за малиот танчер, оставете ги девојките да танцуваат како сјајна starвезда. Увезени. Затворање на вратоврска. Само миење на рацете. Design Дизајн на две носења】 : Облеката за балерина ги вклучува здолништето и леотар. Два парчиња два различни начина за носење, поудобно за девојчињата во балерина. Одделено здолниште, но треба да се врзувате сами. 【Материјал】 : 95% памук 5% спандекс танц Леотард+отстранлив шифон здолниште. Препорачано миење на рацете. Без белило. Висат суво. 【Сјајниот стил】 : Класичен балет леотард со неправилни здолништа на шифонски шифони, ја прави танцувачката облека поуникатна и поубава. 【Повод】 : Овој фустан од леотарски балерина е одличен за балет, навивачки водечки, гимнастика, танцова пракса, сценска изведба, обука. 【Идеален подарок】 : Возраст за 3-9 Y, погодна и удобна за малиот танчер, оставете ги девојките да танцуваат како сјајна starвезда.

Карактеристики

Производи во категоријата