.

.

Заедно со вклопни хеланки со високи половини за жени со 3 џебови, контрола на стомакот за јога панталони за вежбање јога

Заедно со вклопни хеланки со високи половини за жени со 3 џебови, контрола на стомакот за јога панталони за вежбање јога

DEN 1.67

Износ
Залиха

Предизвикана од многу фактори, бојата на производот може да биде малку различна од сликата на веб -страницата, како што е осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на фотографијата. 【Доказ за сквоти на половината】 Со дизајн на висок половината, нашите хеланки за жени можат да ве држат внатре, овозможувајќи ви да се обликувате удобно без да се лизгате кога скокате или трчате. Тие се доволно големи за да одговараат на голем мобилен телефон, кредитни картички или клучеви, да ви помогнат да го чувате она што го сакате безбедно, кога вежбате, јога или одите во паркот. Ockебовите се прекрасни, особено малите на лентата за половината. Ако не сте сигурни која големина ви треба, погледнете во табелата со големина во делот за слики за да ја изберете соодветната големина лесно. Јас сум 5-10 ”и тие беа добра должина, веднаш над глуждот. Откако ќе ги носам овие за време на вежбање со мешани кардио/тегови, нема да се вратам повторно на стандардни панталони за јога. Јас сум форма на јаболко и овие се доволно високи за да не ми сечат во стомакот. Помодерни за време на вежбањето, лесно се совпаѓаат со облеката, како што се фустани или маици, високи потпетици или патики. Ниту тие не се гледаат. Ги измив неколку пати досега и тие сè уште се тесни како првиот пат кога ги ставам. Ние не продаваме само спортска облека, се залагаме за активен начин на живот. Сакајте ги овие панталони! Бев fanубител на дихард Лулу со години и овие панталони ми беа предложени. 【Мулти-функција】 Нашите тренинзи за тренингот се совршени за јога, велосипедизам, повеќе тип на тренингот или секојдневна обична употреба. Доволно дебело, а одличните резултати од тестот во тестот за сквоти можат да спречат срам за перспектива.77% полиестер, 23% спандекс. Обединувајќи ја модата и функционалноста заедно, заедно со колекцијата на јога панталони на Fit е дизајнирана да се движи со вас, обезбедувајќи максимална поддршка со удобност и дишење. Постојат 2 типа на ткаенина што можете да ги изберете : . Дизајн за сите натпревари : Изберете обичен, спортски градник или резервоар за да одговараат на нашите јога панталони за секојдневно носење во трговски центри, намирници, обични ресторани, кафулиња и какви било видови на вежби на отворено и фитнес во затворен простор, како јога, трчање, велосипедизам, велосипедизам надвор или во салата. 【Рационализиран дизајн】 без чафери и ергономски споеви, истегнување од 4 начини, максимална удобност и заштита за време на секоја поза и движење. Погледнете ја табелата со големина пред да ја поставите нарачката. 87% полиестер, 13% еластан за бои во вселенска боја. Исто така, ја сакам карактеристиката на телефонските џебови на нозете и се наоѓам многу користејќи го. 【Материјал-мека материјал】 Нашите нови женски панталони за јога од 2021 година го користеле материјалот за ажурирање, инјектирале 77% полиестер и 23% спандекс, мека мека, по супер удобна, истегната и дише. Тие се малку долги за мене, бидејќи имам само 5’2 “, но можам само да го сокријам материјалот за пристап на дното со превртување на пантолонот. ГИ САКАМ. Се врати на Интернет и нареди уште два пара. Јас поседувам 5 пара - ова потекнува од некој што секогаш ми ги гледаше очите на прегледи во кои се вели дека „Јас многу го сакам x толку многу што купувам по една во секоја боја!“ Но, ова се толку меки и удобни што ги носам да работат прилично многу секој ден.

Карактеристики

Производи во категоријата