.

.

Гимитан Жените Висок Половината Беспрекорна Тренингот Хеланки Скрцкаат Задник Кревање Јога Панталони

Гимитан Жените Висок Половината Беспрекорна Тренингот Хеланки Скрцкаат Задник Кревање Јога Панталони

DEN 351.84

Износ
Залиха

90% Најлон, 10% Спандекс. Еластично затворање. ●ТКАЕНИНА што Дише и мека беспрекорна плетена ткаенина хеланки за вежбање опремени со фитил од влага со висок струк, брзо сушење и дише - не обезбедува чешање, иритација или триење. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН ● процес на Боја за Вратоврска, линија за насмевка На Колковите , Висок струк, Мек, Непроѕирен, Беспрекорен, контрола на Стомакот, Кревање Задник За Гребење, Хеланки За вежбање за жени, овие панталони за вежбање користат метод на боја за вратоврска, моделот е уникатен. `+ПОДИГНУВАЊЕ на ЗАДНИК овој сензуален стил на склекови на нозете ќе ги изедначи и нозете и стомакот додека насочената компресија создава драматична дефиниција под задниот дел, дизајнот на ленти за кревање Клошари го зацврстува задниот дел со невидливо држење околу задникот, Работи како градник за склекови за вашиот плен. €ПРИЛИКА} високите беспрекорни јога панталони се совршени за јога, теретана, вежбање, фитнес, трчање или секаков вид тренинг; Погоден за секоја сезона или секојдневно носење. ●ИЗВЕСТУВАЊЕ за ГОЛЕМИНА ● нашата големина е различна од онаа. ве Молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата. Ние секогаш се трудиме најдобро да им обезбедиме на клиентите квалитетна стока и услуга. Ве молиме контактирајте не ако имате некое прашање СО хеланки ОД ГИМИТАН. Боја : #1 Вратоврска-Боја Сино Зелена Големина : Средните Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Лесни еластични хеланки за компресија хулахопки, нежни и моќни, компресирајте ја маснотијата, различно сечење и страничен рационализиран дизајн, нацртајте ја кривата на половината, пленот, нозете, оставете Да Изгледате секси и убаво!. Можете да ги носите овие панталони со било кој стил. Совршен за спорт, вежбање, теретана, пилатес, вежбање, фитнес, трчање или секојдневно носење. Големината на оваа јога панталони за кревање задник е различна од ок. Ве Молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата или само го остава Вашето Прашање И А на оваа страница.

Карактеристики

Производи во категоријата