.

.

Уличен Борец IV-Xbox 360

Уличен Борец IV-Xbox 360

DEN 2.33

Износ
Залиха

3Д средини и карактери. Традиционален 2д Уличен Борец игра со шест копчиња. Неверојатни локации досега невидени Во улична боречка игра. Класичните улични борбени ликови повторно замислени за новата генерација гејмери, вклучувајќи ја и оригиналната екипа На Уличниот Борец ВТОРИ. Нови кавгаџии : Женски Супер-шпионски Црвен Вајпер, борач lucа либре Ел Фуерте, мешан боречки уметник Абел и многу повеќе!. Нови специјални потези кои ја надминуваат најлудата фантазија На Секој Уличен борец, вклучувајќи Напади На Фокус, Супер Комбинации и Ултра Комбо системот поттикнат од одмазда. Новите елементи на игра обезбедуваат предизвици и за новодојденците, како и за најискусниот Уличен борец про.

Карактеристики

Производи во категоријата