.

.

Mothyskins Кожата Компатибилен Со SteelSeries nimbus контролер случај обвивка Покритие Налепница Кожи

Mothyskins Кожата Компатибилен Со SteelSeries nimbus контролер случај обвивка Покритие Налепница Кожи

DEN 737.60

Износ
Залиха

Додадете стил на Вашиот Hp Xbox Еден Елитен Контролер. Моќните кожи имаат издржлив ламинат кој штити од гребење, избледување и лупење. Без Леплив Хаос. ГОРДО ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќните Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Контролорот Не Е Вклучен. Овој Контролер На Нимбус Од Челична Серија е отпечатен со графика со супер висока резолуција со издржлива мат завршница. Сите кожи се заштитени Со Моќен Штит. Овој издржлив мат ламинат штити од гребење, избледување, лупење и што е најважно не остава леплив хаос . Нашиот патентиран напреден винил за ослободување на воздухот е совршена инсталација секој пат. Кога сте подготвени да ја промените кожата, отстранувањето е брзо, без леплив хаос или остатоци од гуи повеќе од 4 години. Не можеш да згрешиш со Моќната Кожа. Челик Серија Нимбус Контролер Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата