.

.

Урагани Фото Албум DIY Додатоци Колекции За Fujifilm Instax Мини 8 8+ 9 SQ6 10 20-Фото Албум Со Агол Налепници,Декоративни Налепници,Дефиниција Картички, Обоени Пенкала, DIY Крафт Х

Урагани Фото Албум DIY Додатоци Колекции За Fujifilm Instax Мини 8 8+ 9 SQ6 10 20-Фото Албум Со Агол Налепници,Декоративни Налепници,Дефиниција

DEN 303.84

Износ
Залиха

САМ Фото Албум-Висок Капацитет и висококвалитетни црни картони, има околу 50 фотографии (Зависи од големината на фотографијата). Залепете ги вашите фотографии користејќи налепници или ленти, а потоа запишете го вашето расположение . Исто така, можете да додадете дополнителни занаети доколку е потребно. НАЈДОБАР ПОДАРОК : Неверојатен За специјални прилики како годишнина, свадба, семејна меморија,роденден, новороденче, дипломирање и фестивалска прослава (Кинеска Нова Година, Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот На Благодарноста, Божиќ итн.) Исто така одличен подарок за давање на луѓето што најмногу ги цените!. Користете ја вашата уникатна имагинација за да создадете најдобри спомени. Лесно трансформирајте ги вашите здодевни Слики во убаво организирани распореди!. Со овие заедно, можете да НАПРАВИТЕ свој албум со фотографии, бележници, тетратка или како обележувач додека читате. И тоа е многу убав подарок за вашето семејство и пријатели. Пакетот вклучува : 1 сам фото албум СО аголни налепници, 3 лист декоративна налепница, 1 комплет обоени пенкала, 1 самостојна животинска крафт хартиена кеса. За Деца и Бебиња, ова е еден вид едукативен производ, кој може да помогне во развојот на детската интелигенција,да ги натера родителите и децата да комуницираат и да го направат животот на децата интересен.Зачувајте слики и искуство за раст на албумот со белешки. Тоа е толку среќна прилика . За Љубовниците,соберете фотографии во еден посебен бележник како фото албум,а потоа подарете го.Албумот со фотографии за бележење ќе биде најдобриот персонализиран подарок за да го испратите Во Посебни денови.Денот На вљубените Фунти За дома, пораснете со вашето семејство.Постојат многу спомени се бавни! Зачувај ги деновите семејствата се заедно СО Сам Дома бележник. За Пријател, пријател е уште еден, со еден збор, љубовта кон пријател е љубов кон себе. Кога сте со пријателите ,често се чувствувате многу среќни. DIY Фото Албум : Погоден За fujifilm instax плоштад филм И Мини филм Компатибилен со филмови земени Со fujifilm instax SQ20, КВАДРАТНИ 10, КВАДРАТНИ 6 камера и sp-3 печатач и instax мини 9, мини 8, мини 7, мини 70, мини 90, мини 25 камера и СП-1, сп-2 печатач. Аголни Налепници : Поправете ги фотографиите. Одговараат за лесно лепење на вашите уметнички дела или фотографии.Фотографирајте лесно без да ги оштетите фотографиите. Декоративни Налепници : Направете ги вашите фото албуми поубави Изгледа подобро. Шаблони Картички : Донесете нови димензии на вашите проекти за изработка, од занаети од хартија до декор на домот, проекти за сликање и многу повеќе. Обоени Пенкала : за сликање, дудлинг, пишување и обележување, ви помагаат да ги снимите вашите спомени на албумот со фотографии. Самостојна Крафт Торба : Практично складирање и стилизирање, крафт-хартијата е цврста и издржлива, може да собере мали играчки, а исто така може да донесе и за шопинг, симпатичен и посебен стил за подобрување на стапката на поврат.

Карактеристики

Производи во категоријата