.

.

Маска за печатење во мандала за спиење, маска, ладно чувство за спиење на очите за летен одмор, еластична контурирана слепа за жени и мажи кои патуваат

Маска за печатење во мандала за спиење, маска, ладно чувство за спиење на очите за летен одмор, еластична контурирана слепа

DEN 143.84

Износ
Залиха

Удобно и дишење материјал - направен од птици крпа за очи (100% полиестер), црната страна е направена од 87% најлон + 13% спандекс, кој се лади и дише, помага да се влезе во длабок сон. Покривот за спиење на окото исполнет со мемориска пена може да биде поблизу и помек на контурата на окото. Контурираниот дизајн ефикасно блокирање на светлата - заоблениот дизајн ја прави маската за очи да се вклопи поудобно. Специјалната форма на контурата може да избегне притискање на мостот на носот и да го запре светлината за филтрирање во окото. Истегната и прилагодлива лента - Прицврстувачите за кука и јамка и еластичното мрежење можат да се прилагодат за да одговараат на повеќето човечки глави. Лесно е да се носите и да се соблекуваат. Дозволете ви да имате добар сон и да се разбудите удобно. Прилики - маската за очи за спиење на унисекс е погодна за спиење, дремење, патување, јога, игра, медитација, итн. , Денот на Свети Патрик, Ноќта на вештерките, итн. Материјал за покривање на окото за спиење на очите : Висок квалитет 87% најлон + 13% спандекс, 100% полиестерски специјални точки √ совршено блокирање на светлата √ ладно чувство, совршено за лето √ поблиску до човековата температура на телото, мазно до вашата кожа √ unisex & функционално √ прилагодливо и Еластична лента √ Контурирана форма на дизајн, нежна и блиска до очите и носот вид на значење цврсто се придржува до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да им служи на новите и старите клиенти. Ако има какви било проблеми, ве молиме слободно кажете ни.

Карактеристики

Производи во категоријата