.

.

Суши Гејша Јапонија Токио Јапонски Нокти Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Суши Гејша Јапонија Токио Јапонски Нокти Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

DEN 3.00

Износ
Залиха

;- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Изработен од цврст нерѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи го проблемот со свиткување и лизгање. Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека.- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.

Карактеристики

Производи во категоријата