.

.

ФАШИО МАНСКИ ГРАДЕНИ ПАНТИЦИ Алатки за алатка за алатки Кордура столар Колено армирано работно носење безбедносни панталони

ФАШИО МАНСКИ ГРАДЕНИ ПАНТИЦИ Алатки за алатка за алатки Кордура столар Колено армирано работно носење безбедносни панталони

DEN 543.84

Износ
Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на патент. Машински миење. Овие џебови за комунални услуги работат панталони се изработени од 100% најдобри и густо памук. Удобни и издржливи работни алатка за комунални услуги или панталони за работна облека. Сигурна заштита и функционалност за секој работен ден. Мултифункционални панталони погодни за многу намени и занаети. Cordura засилено колено за заштита и џеб на футрола на Кордура. Дополнителни џебови за носење повеќе алатки. Комбинацијата на густо засилување на памук и кордура ги прави овие панталони вредни додека сте на работа. Поштенски мува со копче. Мала козметичка варијација во бојата е секогаш можна како резултат на ефектите на осветлување за време на фотошутата. Работни панталони за работа во фашио, обезбедуваат максимална функција, издржливост и удобност за вас на работа. Овие панталони се добри за секаков вид на работа. Комбинацијата на тексас и кордура зазема специфичен дизајн пристап и ја одржува основната функционалност. Материјалот е направен од мешавина на најдобрите памучни тексас влакна и се засилува со квалитетна кордура. Овие панталони за носење на работа нудат модерно преземање на класична предност за носење на работа. Ocketsебовите за лежишта на алатки можат да ги носат сите алатки што ви се потребни. Панталоните за работа во Фашио трае долго време. Овие вклучуваат засилување на коленото Кордура, мулти карго џебови, џебови со правила и џебови на футроли кои се изложени на високи нивоа на абење и редовна секојдневна употреба. Овие панталони носат панталони трае долго време и се многу издржливи за професионалци. Засилувањето на Кордура ги прави повредни што се манифестираат со неговиот професионален дизајн. Професионалниот дизајн со квалитетна памучна ткаенина редовно доаѓа во контакт со рацете и алатките.

Карактеристики

Производи во категоријата