.

.

Хаохом 93277 Кора И Стап Цветни Позадина Роза Маргаритка Отстранлив Црна/Розова/Виолетова Стап На диви Мурал 17.7 во х 9.8 стапки

Хаохом 93277 Кора И Стап Цветни Позадина Роза Маргаритка Отстранлив Црна/Розова/Виолетова Стап На диви Мурал 17.7 во х 9.8 стапки

DEN 382.88

Износ
Залиха

ФУНКЦИЈА : Брз и лесен за инсталирање - само излупете и залепете, без вода,без паста, без неред! Најдобар изнајмувач пријателски соба реновирање идеја. Оваа ѕидна хартија е изработена со висококвалитетно печатење,еко-рерно мастило,издржлив винил материјал,го подобривме квалитетот на оваа позадина за да бидеме посилни и нетранспарентни за да избегнеме кинење достапно е и за кујнски заден дел, лагер за полици, кабинети, фиоки, работни површини, полици за книги, полици за плакари, подови, скали, прозорци, рамки, шкафче, оставата, чајната кујна, декори За одмор За божиќ/Ноќта На Вештерките и каде било сакам да се држам. ТОПЛИ Совети : Оваа позадина за кора и стап има голема тежина и дебелина, таа е многу подебела од обичната контактна хартија. Ве молиме користете на која било чиста, сува и мазна површина и купете доволно ролни истовремено за да бидете сигурни дека доаѓаат од истата серија за да избегнете варијации на бојата. Внимание : текстурата Или валканата површина може да влијаат на перформансите на лепливоста на позадината!.

Карактеристики

Производи во категоријата