.

.

Меилишуанг Мрежест Ранец за Миленичиња што Дише За Кучиња и Мачки, Пренослива Дијагонална Торба за Рамо, 37 € 29 € 25 cm b2

Меилишуанг Мрежест Ранец за Миленичиња што Дише За Кучиња и Мачки, Пренослива Дијагонална Торба за Рамо, 37 € 29 € 25 cm b2

DEN 3.33

Износ
Залиха

Функционалност : лесен за носење, филтер за воздух, подобра циркулација на воздухот и отпорност на гребење. Применливи сцени : отворено, дома, планинарење, патување, пешачење, велосипедизам, пешачење, кампување, собирање пријатели. Како да се користи : Отворете го ранецот и ставете ја мачката и кучето во неа. Забелешка : Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинскиот производ, но тоа нема да влијае на употребата. Услуга по продажбата : услуга По продажбата : доколку е потребно, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата