.

.

Shortsените на Најк жени затемнување 3 “

Shortsените на Најк жени затемнување 3 “

DEN 1.00

Износ
Залиха

Удрете го вашиот чекор со шорцевите за затемнување на Најк. Тие користат ажурирана ткаенина ткаена ткаенина што е дизајн за да ви помогне да бидете мобилни. Погодните џебови обезбедуваат опции за складирање за сите ваши најважни работи. Овој производ е направен со најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна.

Карактеристики

Производи во категоријата