.

.

2 Пакувајте го држачот на паричникот на Apple Airtag, тенок тенок корица за картички за паричник на Airtag, држач за паричник со големина на кредитна картичка за Apple Airtag со ка?

2 Пакувајте го држачот на паричникот на Apple Airtag, тенок тенок корица за картички за паричник на Airtag, држач за паричник

DEN 1.00

Износ
Залиха

✔ 【Ултра-тенки преносни】 држачот на картичката за паричник на воздушниот рок е дебел само 0,1 инчи и тежи само 0,5 унци. Не чувствува никаква тежина кога ја носите. ✔ 【Превенција на загуба】 Дизајнот на држачот на паричникот на Airtag може да го направи вашиот трагач да го стави во вашиот Вол не толку лесно да биде изложен и може ефикасно да избегне гребнатини на воздушните тар . ✔ 【Висок квалитет ABS материјал】 Case Card Card Card е направен од ABS материјал кој е здрав и издржлив. Овој материјал е еластичен, не треба да се грижите за кршење за време на употребата. Површината на држачот на картичката на Air Tag има текстура што не се лизга за да се спречи случајно картичката од Вол, случајно. ✔ 【Лесно за инсталирање】 Само притиснете го Air Tag лесно во кутијата за картички за паричникот Airtag. Само треба 3-5 секунди за да го инсталирате вашиот Airtag и може лесно да се стави во паричникот како кредитна картичка. Држачот на паричникот на Airtag, исто така, има клуч за прстен, може да се прикачи на ранец, куфер или копче за автомобил со помош на ланец на клучеви. ✔ 【Пакетот вклучуваше држач за паричник од 2 × Airtag (Air Tag не е вклучен), 2 × Matel Carabiner. Ако имате какви било прашања во врска со производите, Ве молиме слободно контактирајте не, ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа. ✔ 【Ултра-тенки преносни】 држачот на картичката за паричник на воздушниот рок е дебел само 0,1 инчи и тежи само 0,5 унци. Не чувствува никаква тежина кога ја носите. ✔ 【Превенција на загуба】 Дизајнот на држачот на паричникот на Airtag може да го направи вашиот трагач да го стави во вашиот Вол не толку лесно да биде изложен и може ефикасно да избегне гребнатини на воздушните тар . ✔ 【Висок квалитет ABS материјал】 Case Card Card Card е направен од ABS материјал кој е здрав и издржлив. Овој материјал е еластичен, не треба да се грижите за кршење за време на употребата. Површината на држачот на картичката на Air Tag има текстура што не се лизга за да се спречи случајно картичката од Вол, случајно. ✔ 【Лесно за инсталирање】 Само притиснете го Air Tag лесно во кутијата за картички за паричникот Airtag. Само треба 3-5 секунди за да го инсталирате вашиот Airtag и може лесно да се стави во паричникот како кредитна картичка. Држачот на паричникот на Airtag, исто така, има клуч за прстен, може да се прикачи на ранец, куфер или копче за автомобил со помош на ланец на клучеви. ✔ 【Пакетот вклучуваше држач за паричник од 2 × Airtag (Air Tag не е вклучен), 2 × Matel Carabiner. Ако имате какви било прашања во врска со производите, Ве молиме слободно контактирајте не, ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата