.

.

Ctlamp A+ квалитет 13080021 Заменски проектор за ламба со ламба со куќиште компатибилно со EIKI EIP-WSS3100

Ctlamp A+ квалитет 13080021 Заменски проектор за ламба со ламба со куќиште компатибилно со EIKI EIP-WSS3100

DEN 1.00

Износ
Залиха

? Висококвалитетен LAMPWICK : Користете A+ Quality Lampwick, 280 вати долгорочно стабилно излез на светлина, 4000-4500 часа долг живот, само малку осветленост се намалува во текот на целиот живот, континуирано даваат светла, јасна слика. ? Број на дел и компатибилни модули : Дел број 13080021, компатибилен со EIKI EIP-WSS3100. Удобна инсталација : Имајте само неколку делови и имаат детални упатства за инсталација, не треба да се грижите за инсталацијата, ќе вклучиме пар нараквици за да спречиме да испаднат ламбата за време на инсталацијата. Ако имате какви било прашања, можете да го поставите нашиот професионален тим по продажбата, тие со задоволство ќе ви помогнат!. Контрола на квалитетот : Ние сме многу загрижени за квалитетот на нашите производи и искуството за купување на клиентот, сите ламби што ќе ги тестираме пред породувањето, доколку има штета на испорачаните, ние ќе го преиспитаме производот за да им обезбедиме на клиентите да добијат производи со висок квалитет. ? Гаранција : 30 дена бесплатна наплата и гаранција од 180 дена, доколку имате проблем кога го користите нашиот производ, можете да ни испратите е-пошта или да ни оставите Q&A, нашиот тим по продажбата ќе ви помогне.

Карактеристики

Производи во категоријата