.

.

Шарена ракав за ладен кафеав за еднократна гитара со рачка Неопрена чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

Шарена ракав за ладен кафеав за еднократна гитара со рачка Неопрена чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

DEN 207.84

Износ
Залиха

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина со флексибилно шиење што може да издржи на истегнување и може да се склопи. Дизајнот на рачката ја прави вашата чаша полесна за држење, лесна за чистење и брзо се суши и помага да ги одржувате ладените пијалоци подолго време. 【Спречете истури, кондензација и хаос】 Овие ракави за кафе ги задржуваат рацете топли и суви, ракавот за изолација од чаши ве спречува да се навлажни со капки вода откако вашиот пијалок ќе се кондензира, избегнувајте капење на облека, автомобили, мебел, итн. Уживајте во пијалокот Слободно без да се грижите за тоа колку брзо се топи. 【Добро истегнување】 Нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на најразлични замрзнати пијалоци за кафе, други популарни брендови со шишиња со вода и гушачи. 【Повторно употребувајте се збогум со потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократни ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или да се исплакне во мијалникот. 【Идеални подароци】 Можете да ги чувате за себе или да ги споделувате со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. 【Трајлив материјал】 Овој ладен ракав за кафе е изработен од траен неопрен со висока густина со флексибилно шиење што може да издржи истегнување и може да се склопи. Дизајнот на рачката ја прави вашата чаша полесна за држење, лесна за чистење и брзо се суши и помага да ги одржувате ладените пијалоци подолго време. 【Спречете истури, кондензација и хаос】 Овие ракави за кафе ги задржуваат рацете топли и суви, ракавот за изолација од чаши ве спречува да се навлажни со капки вода откако вашиот пијалок ќе се кондензира, избегнувајте капење на облека, автомобили, мебел, итн. Уживајте во пијалокот Слободно без да се грижите за тоа колку брзо се топи. 【Добро истегнување】 Нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на најразлични замрзнати пијалоци за кафе, други популарни брендови со шишиња со вода и гушачи. 【Повторно употребувајте се збогум со потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократни ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или да се исплакне во мијалникот. 【Идеални подароци】 Можете да ги чувате за себе или да ги споделувате со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. Функција : 1. Мека 2. Лесна за зафаќање на рачката. Мек и удобен зафат 3 истегнување 4. Лесно за инсталирање 5. Зашиени еластични полите над 6. Набори рамни за лесно складирање во чанти, торби, централни табли за автомобили, итн. Големина и вклопување : Мал ракав за кафе со рачка (се вклопува 18 - 20 мл), приближно висина : 4,6 "/11.7cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm Среден ракав за кафе со рачка (одговара 24 - 28 мл), приближна висина : 6.22 "/15.8cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm Голем ракав за кафе со рачка (одговара 30-32 мл), приближна висина : 7,5 "/19cm, долен дијаметар : 2,8" /7.1cm.

Карактеристики

Производи во категоријата