.

.

Класа од 2023 Година Дипломирање Нерѓосувачки Челик 20оз Тамблер Персонализиран Јаз Во Дипломирањето

Класа од 2023 Година Дипломирање Нерѓосувачки Челик 20оз Тамблер Персонализиран Јаз Во Дипломирањето

DEN 0.67

Износ
Залиха

Големина 20оз тамблер, 8 "х 2.75". Не се препорачува за машини за миење садови, само за миење раце. Останува Ладно 24 + часа и Топло 8 часа, нерѓосувачки челик, обложен во прав, вакуум изолиран со двоен ѕид. Големина 20оз тамблер, 8 "х 2.75". Не се препорачува за машини за миење садови, само за миење раце. Останува Ладно 24 + часа и Топло 8 часа, нерѓосувачки челик, обложен во прав, вакуум изолиран со двоен ѕид.

Карактеристики

Производи во категоријата