.

.

Шарени Пискливи Тениски Топчиња За Мали Кучиња И Кученца - 1,5 Инчи - 12 Играчки За Обука На Кучиња За Позитивно Засилување, Интерактивна Топка За Чкрипење За Да Привле

Шарени Пискливи Тениски Топчиња За Мали Кучиња И Кученца - 1,5 Инчи - 12 Играчки За Обука На Кучиња За Позитивно Засилување,

DEN 319.84

Износ
Залиха

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 12 х Мини Премиум Пискливи Тениски Топчиња за Кучиња! Секоја играчка има дијаметар од 2,5 инчи и доаѓа со торба со бела мрежа за лесно складирање. ШЕСТ БОИ НА ВИНОЖИТО-Како Класична Црвена, Темносина, Вар Зелена, Неонска Портокалова, Лаванда Виолетова и Жешка Розова боја. Секоја е многу видлива боја која е идеална за визуелниот спектар на вашето куче. ПРОМОВИРАЈТЕ РЕАЛНА ИГРА-со вградениот пискач! Нашите луксузни тениски топчиња со филц имаат чкрипење со средна гласност што е доволно гласно за да ви го врати вниманието на вашето насмеано куче!. КУЧИЊАТА ДИВЕАТ-Над овие тениски топчиња што крцкаат! Користете го како подарок за роденден на куче, награда за правење трикови, вежбање команди за знаци на отворено или само фрлете го преку полето на паркот за кучиња и гледајте како го бркаат! Совршен за Минијатурен Јорки, Чивава, Ших Цу, Чивава, Малтешки, Мопс, Француски, Булдог и многу повеќе!. НАПРАВЕНО ЗА КУЧИЊА ОД ЉУБИТЕЛИ на КУЧИЊА-Секое премиум тениско топче е направено со квалитетна гума и мек филц што е доволно издржлив за агресивните џвакачи и вашето кученце што никнува заби. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 12 х Мини Премиум Пискливи Тениски Топчиња за Кучиња! Секоја играчка има дијаметар од 2,5 инчи и доаѓа со торба со бела мрежа за лесно складирање. ШЕСТ БОИ НА ВИНОЖИТО-Како Класична Црвена, Темносина, Вар Зелена, Неонска Портокалова, Лаванда Виолетова и Жешка Розова боја. Секоја е многу видлива боја која е идеална за визуелниот спектар на вашето куче. ПРОМОВИРАЈТЕ РЕАЛНА ИГРА-со вградениот пискач! Нашите луксузни тениски топчиња со филц имаат чкрипење со средна гласност што е доволно гласно за да ви го врати вниманието на вашето насмеано куче!. КУЧИЊАТА ДИВЕАТ-Над овие тениски топчиња што крцкаат! Користете го како подарок за роденден на куче, награда за правење трикови, вежбање команди за знаци на отворено или само фрлете го преку полето на паркот за кучиња и гледајте како го бркаат! Совршен за Минијатурен Јорки, Чивава, Ших Цу, Чивава, Малтешки, Мопс, Француски, Булдог и многу повеќе!. НАПРАВЕНО ЗА КУЧИЊА ОД ЉУБИТЕЛИ на КУЧИЊА-Секое премиум тениско топче е направено со квалитетна гума и мек филц што е доволно издржлив за агресивните џвакачи и вашето кученце што никнува заби.

Карактеристики

Производи во категоријата