.

.

Колоа сурфа лесни графички маици со памук, лесна верзија на нашата класична мета

Колоа сурфа лесни графички маици со памук, лесна верзија на нашата класична мета

DEN 351.84

Износ
Залиха

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Колоа сурфање жолто перка лого 4.5oz лесна памучна маица печатена со логото на жолтото перка на Колоа Сурфа од предниот дел. Оваа мека памучна маица е достапна во големини на возрасни S-6 XL. 4,5-унца, 100% памук на прстен, 30 синглови. 90/10 памук/поли (Атлетски Хедер), 50/50 памук/поли (темно Хедер Греј, Хедер морнарица). Маицата со лесен памук на Колоа Сурфа е верзија со мала тежина на нашата класична маица. Гордо отпечатено во САД во големини : Мал (35-37), Среден (38-40), голем (41-43), Х-голем (44-46), 2x-голем (47-49), 3x-голем (50-53), 4x-голем (54-57), 5x-голем (58-60), 6x-голем (61-63). Колоа сурфа лесни графички маици со памук, лесна верзија на нашата класична мета.

Карактеристики

Производи во категоријата