.

.

Лондон МАГЛА Бебе Девојки Пакет Поповер Јакна

Лондон МАГЛА Бебе Девојки Пакет Поповер Јакна

DEN 320.32

Износ
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 2 велт џебови. Повеќебоен дизајн на градите. Момчиња Дожд Палто. Детска Пролетна Јакна. Детско Пролетно Палто. Оваа пакувана поповер јакна Од Лондонска Магла ќе биде совршен додаток на пролетната гардероба на вашето малечко и оваа јакна за девојчиња е одличен подарок!.

Карактеристики

Производи во категоријата