.

.

Кратко маж во мажите од прана

Кратко маж во мажите од прана

DEN 479.52

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100 % рециклиран полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. UPF 50+. Брзо суво. Плишана еластична лента за половината. Затворање на џебот за лепенка со влечење на табулаторот Velcro. Машка прана Мојо кратки панталони Кортос Прана Мојо Пара Хомбре מכנס¨ Прана Мојо קצרˆ לגברјат Херен Прана Мојо шорцеви شورтација بران оди

Карактеристики

Производи во категоријата