.

.

Лулуклеаф Шорцеви За Трчање За Мажи со Лагер Менс 2 во 1 Тренингот Атлетски Јога Шорцеви

Лулуклеаф Шорцеви За Трчање За Мажи со Лагер Менс 2 во 1 Тренингот Атлетски Јога Шорцеви

DEN 1.33

Износ
Залиха

Надворешни Шорцеви : 94% Полиестер, 6% Спандекс; Внатрешен Боксер : 90% Полиестер, 10% Спандекс. Увезени. Еластично затворање. Машинско Перење. Високи ПЕРФОРМАНСИ : техничката ткаенина За Брзо сушење ги прави вашите тренинзи поудобни и полесни; Вградените мрежести шорцеви за компресија со цврсто вклопување нудат поддршка на мускулите на бутовите за подобрување на перформансите и обезбедуваат поголема дишење и флексибилност. МУЛТИ-ЏЕБ И ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛКИ : Вградениот телефонски џеб го прави вашиот телефон совршено да се вклопи, дупката за слушалки ви овозможува да уживате во вашата музика додека вежбате. Заден џеб со патент удобен за ставање на вашиот телефон, кредитни картички, клучеви и други скапоцености кога вежбате. ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичен појас со внатрешен кабел за совршено вклопување; лесен за чистење, ја задржува формата дури и по повеќекратно перење. Погоден за мажи/момчиња/тинејџери. ПРИЛИКА : шорцеви за Трчање совршено се вклопуваат тренингот, салата, трчање, фитнес, тренинг, кошарка, риболов, вежбање или други активности на отворено итн. ГАРАНЦИЈА ЗА ИЗВЕДБА : сакаме да ја сакате вашата опрема Лулуклеаф и да ја носите самоуверено. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот или перформансите на вашето купување, вратете го за целосна наплата во рок од 60 дена*. "Лулуклеаф" ќе има за цел да "создаде ексклузивна опрема за спортските ентузијасти" и "да обезбеди висококвалитетни спортски производи" и "ново спортско искуство" како негова основна конкурентност и да се стреми да зборува со сила. —- ЗА ДА ПОБЕДИТЕ, НАПРАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ПРАВИЛА ДА БИДАТ ВАШ СОПСТВЕН ПОБЕДНИК. Надворешните шорцеви за да ви бидат удобни за носење, вградените шорцеви со цврсто вклопување нудат поддршка на мускулите на бутот за да спречите триење. Нема стрес, нема возење, нема проблем. Џеб за мобилен телефон што нема да се лизне, заден џеб за патент. Вграден џеб за телефон со приклучок за слушалки што ви овозможува да уживате во музиката додека вежбате.

Карактеристики

Производи во категоријата