.

.

ФЛУОРИ Муај Тајландски Борбени Шорцеви,Мма Шорцеви За Обука За Облека Кафез За Борба Против Боречки Вештини Кик Бокс Шорцеви Облека

ФЛУОРИ Муај Тајландски Борбени Шорцеви,Мма Шорцеви За Обука За Облека Кафез За Борба Против Боречки Вештини Кик Бокс Шорцеви

DEN 415.84

Износ
Залиха

100% Полиестер. Затворање на врвка. ЗАШТЕДЕТЕ 50% ПОПУСТ.ПРОМОТИВНА ЦЕНА ЗА НОВА Е-ПРОДАВНИЦА. МОЖЕТЕ ДА КЛИКНЕТЕ НА НАШИОТ БРЕНД ФЛУОРИ и да го видите целиот наш производ, секоја листа вклучува многу ставки.само кликнете и можете да видите повеќе.НОВА Промоција на е-продавница за целиот предмет. МАТЕРИЈАЛ-100% Полиестер .Лесна ткаенина.Ултра висококвалитетен, лесен, отпорен на солзи.Технологија за отстранување на влага, Целосно извезени логоа кои нема да пукнат или излупат,Засилени шевови за долготраен квалитет. ДОБИЈТЕ ПРЕДНОСТ СО СУПЕРИОРЕН ОПСЕГ НА ДВИЖЕЊЕ - агресивните странични процепи се протегаат што ви овозможуваат оптимално движење и опсег на флексибилност обезбедувајќи предност на триење при обид за поднесоци или Било кој Спорт и Вкрстена Обука. ИСТЕГНЕТЕ ГО ЕЛАСТИЧНИОТ ПОЈАС со ВРВКА за оптимално вклопување и удобност,прилагодете го вклопувањето по ваш вкус. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ : Теретана, Трчање, Тренинг, Фитнес,Тренинг,Џогирање,Кошарка,носење бокс И живеење На Отворено Итн.

Карактеристики

Производи во категоријата