.

.

Ддп Професионални ФАРИЕР КОПИТА ' Клинч Машина Трајни Изградба Сатен

Ддп Професионални ФАРИЕР КОПИТА ' Клинч Машина Трајни Изградба Сатен

DEN 1398.40

Износ
Залиха

ПРОФЕСИОНАЛЕН ФАРИЕР КОПИТА КЛИНЧ МАШИНА ТРАЈНИ ИЗГРАДБА САТЕН. ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ. ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА. ДДП ПРОФЕСИОНАЛНИ ФАРИЕР КОПИТА КЛИНЧ МАШИНА ТРАЈНИ ИЗГРАДБА САТЕН.

Карактеристики

Производи во категоријата